Kvalitatīvi un galvenais – lēti planšetdatori!

Sep 17, 2013 by

asus plansetdatori asusshop.lvPlanšetdatoru iespējams iegādāties ļoti plašā cenu diapazonā, sākot no 50 – 60 latiem par lētākajiem modeļiem, līdz pat 669 latiem par pēdējo iPad 5 modeli. Ja planšetdatori, ko plānojat iegādāties maksā summā līdz 100 latiem, tad silti iesakām par to kārtīgi izlasīt atsauksmes vai pat izmēģināt, lai nav tā, ka zemās kvalitātes ekrāna un vājās baterijas dēļ Jūs lieki iztērējat naudu.

 Tiesa, ir iespējams iegādāties arī lētu planšetdatoru, kas kvalitatīvi veic savus uzdevumus. Zemāk minēti daži padomi, kā ietaupīt uz planšetdatora iegādes un kā tajā pat laikā izbēgt no vāja modeļa iegādes.

Ko nepieciešams meklēt planšetdatorā?

  • Pievērs uzmanību planšetdatora baterijas darbības ilgumam. Lētos planšetdatoros dažreiz taupa uz baterijas kvalitāti, bet ir iespējams arī atrast modeļus, kas piedāvā iespaidīgu 9 stundu darbību.

  • Pārbaudi ekrāna izšķirtspēju. Pat daži lēti planšetdatoru modeļi piedāvā ekrānus ar augstu, 1280×800 izšķirtspēju, bet kopumā 1024×600 vai augstāka ekrāna izšķirtspēja nodrošinās pietiekami asu attēlu.

  • Pienācīgs atmiņas lielums. Šis faktors ir īpaši svarīgs, ja grasies planšetē uzglabāt dažādus failus, filmas vai, piem., spēļu aplikācijas. Lētākie planšetdatoru modeļi parasti piedāvā 8GB vai mazāku kapacitāti, bet tā nebūs problēma, ja Jūs glabājat failus atmiņas kartēs vai ārējos cietajos diskos.

Bez kā var arī iztikt?

  • Pārāk liela ietilpība. Planšetdatori ar lielu ietilpību, piem., 32 GB vai 64 GB parasti arī izmaksā vairāk. Jūs varat diez gan daudz ietaupīt, izvēloties 16 GB modeli, ja zināt, ka Jums nevajadzēs video, augstas grafikas spēles vai citus lielus failus.

  • 3G un 4G interneta savienojums. Šī funkcija pievieno papildus izmaksas par interneta datu plānu, kā arī paaugstina pašas planšetes cenu.

  • Liels ekrāna izmērs. Pastāv iespēja iegādāties labus un lētus 7 collu planšetdatorus un būtībā šis ekrāns ir pietiekami liels, lai lasītu, sērfotu internetā vai rakstītu e-pastus. Tiesa, 10 collu ekrāns nodrošina nedaudz ērtāku darbu.

Labākie lēto planšetdatoru zīmoli

Apple iPad ir vēl viena lieta, bez kuras var arī iztikt, jo tirgū ir ļoti dažādi ražotāji, kas piedāvā lētākus planšetdatorus, kas darbu veic tik pat labi. Piem., Asus Nexus 7 planšetdators ar 16 GB atmiņu interneta veikala Asusshop.lv pieejams par Ls 153 – uzticams zīmols par saprātīgu cenu.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777