Mazgā veļu profesionāli

May 28, 2013 by

Veļas mašīnasDārgās veļas mašīnas, kas savās funkcijās daudz neatpaliek no profesionālajām veļas mašīnām, var šķist lieka izšķērdība, tomēr, ja vien ir iespējams tādu iegādāties, šāda veļas mašīna var būt ļoti labs pirkums vairāku iemeslu dēļ. Šādas veļas mašīnas ir ļoti energoefektīvas, patērējot gan maz elektrības, gan maz ūdeni, tomēr nevainojami pildot savas funkcijas. Dārgākās veļas mašīnas ir arī ļoti kvalitatīvas, kas nozīmē, ka tās nevainojami kalpos arī tad, ja tiks lietotas ļoti bieži. Šī iemesla dēļ šādas veļas mašīnas ir piemērotas lielām ģimenēm, kā arī ģimenēm ar maziem bērniem, kas nozīmē, ka veļa reizēm ir jāmazgā pat vairākas reizes dienā.

Latvijas tirgū vienas no kvalitatīvākajām veļas mašīnām piedāvā Electrolux. Electrolux ir viens no pasaulē lielākajiem un populārākajiem elektropreču ražotājiem. Šis zviedru uzņēmums jau gandrīz simts gadus piedāvā visa veida sadzīves tehniku, sākot ar elektriskajām tējkannām un tosteriem līdz pat ledusskapjiem un cepeškrāsnīm. Ir maz mājsaimniecību, kurās nebūtu atrodama it neviena lieta no Electrolux plašā klāsta. Electrolux sevi ir pierādījis kā ļoti kvalitatīvu ražotāju, kura ražotās preces kalpo ilgi un uzticami.

Pie Electrolux labākajām veļas mašīnām pieder veļas mašīna ELECTROLUX EWW 1697 MDW. Šai veļas mašīnai ir A mazgāšanas klase, A elektroenerģijas klase un par A centrifūgas klase, kas ir diezgan liels retums. Veļas mašīnas ietilpība ir veseli deviņi kilogrami.

ELECTROLUX EWW 1697 MDW

Arī AEG piedāvā ļoti labas veļas mašīnas, piemēram, AEG L-98699FL. Arī šīs veļas mašīnas ietilpība ir deviņi kilogrami. Tai ir A mazgāšanas klase,  A+++ -20% elektroenerģijas klase un A centrifūgas klase, kas to padara par videi ļoti draudzīgu veļas mašīnu.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777