Mobilie telefoni skolas vecuma bērniem

Jul 18, 2013 by

Mobilie telefoni bērniemMūsdienās reti kurš var iztikt bez mobilā telefona, tajā skaitā arī bērni. Arī vecāki jūtas drošāk, ja bērnam līdzi ir mobilais, jo tad viņš vienmēr ir sasniedzams, lai kur arī nebūtu. Tā kā telefonu tirgū valda tik liela daudzveidības, kā atrast piemērotāko telefonu bērnam?

Bērna viedoklis par mobilo telefonu

Viena no svarīgākajām īpašībām, kas piemīt bērniem skolas vecumā – vēlme izcelties. Ikviens sāk parādīt savu individuālo stilu un īpaši raksturīgi tas ir pamatskolas vecuma bērniem. Ja mazākajās klasēs vecāki varēja iegādāties apģērbu, apavus vai skolas lietas pēc saviem uzskatiem, tad bērnam pieaugot rodas savi knifiņi. Tas pats ir arī ar telefona izvēli – lai arī vecākiem padomā lēts un funkcionāls telefons, bērnam var būt citas domas.

Pirms telefona iegādes vislabāk apspriesties ar pašu topošo telefona īpašnieku. Pirmais, kam tiek pievērsta uzmanība, protams, ir dizains. Mobilie telefoni var būt klasiski, atverami, izvelkami vai skārienjūtīgi. Tiesa, dārgos skārienjūtīgo viedtālruņu modeļus diez vai jēga pirkt, jo pat pieaugušie nelieto visas to piedāvātās funkcijas, kur nu vēl bērns, bet, ja līdzekļu nav žēl, tad var arī dot priekšroku šādam variantam.

Kur iegādāties lētus, bet pievilcīgus un labus telefonus?

Pašlaik izdevīgākais veids kā ātri un ērti, turklāt visiem pa prātam iegādāties telefonu – izmantojot interneta veikalu pakalpojumus. Piemēram, viens no Latvijā populārākajiem interneta veikaliem 1A.LV piedāvā vairāk kā 250 mobilo telefonu modeļus.

Iemesli, kāpēc vērts iepirkties internetā:

  • Atliek vien piesēsties pie datora un konsultējoties ar bērnu var aplūkot simtiem telefonu modeļus un izvēlēties optimālāko variantu.
  • Interneta veikalos mobilie telefoni pieejami par īpaši izdevīgām cenām, piem., 1A.LV piedāvā telefonus jau sākot no 12 latiem!
  • Arī internetā sūtītajiem telefoniem ir ražotāja garantija.

Bērnu telefonam svarīgi, lai ir visas pamatfunkcijas. Ideāli, ja ir ērta lietotne un var uzstādīt īsceļus, piem., lai bērns uzreiz orientējas un uzreiz var atrast vecāku kontaktus, veikt zvanus, uzrakstīt SMS u.tml. Savukārt, lai kontrolētu ikmēneša izmaksas, bērnam var iegādāties priekšapmaksas karti vai, piem., pie operatora pieslēgt nemainīgas maksas tarifu plānu.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777