Mogo.lv – Kredīts pret auto ķīlu

Sep 27, 2013 by

mogo.lvIr dažādi iemesli, kāpēc cilvēkiem nākas vērsties pie palīgiem, lai iegūtu papildus ienākumus. Vienu no risinājumiem kā saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus ir kredīts pret auto, ko sniedz Mogo.lv. Ir iespējams izmantot mašīnu, kas jau pieder kredīta ņēmējam un izmantot kā nodrošinājumu, lai saņemtu kredītu. Vairs nav nepieciešams iet cauri neskaitāmām atlases un laikietilpīgam kredīta izskatīšanas procedūrām. Lai saņemtu aizdevumu, kredīta ņēmējam un viņa automašīnai ir jāatbilst pāris vispārīgiem noteikumiem. Viena no galvenajām priekšrocībām ir tā, ka steidzami nepieciešamos līdzekļus līdz 90% no auto vērtības ir iespējams iegūt vienas dienas laikā. Maksimālā aizdevuma summa ir 10 000 Ls jeb 14228,72 EUR. Tas palīdzēs katram saprast, cik svarīgi ir izvēlēties pareizo uzņēmumu, kas spēj darboties ne tikai uzticami, bet arī ātri un vienkārši.

Automašīna var kļūt par vērtīgu objektu jeb nodrošinājumu, lai iegūtu kredītu, tāpēc tai ir jābūt

  • ar izietu tehnisko apskati, kas pieteikšanās brīdī ir derīga vismaz vienu mēnesi
  • ne vecākai par 20 gadiem;
  • ar noformētu OCTA polisi, bet gadījumos, kad ir domāts izvēlēties kredītu, kas pārsniedz 3500 Ls, ir nepieciešams noformēt KASKO apdrošināšanu, kas nodrošinās pret nevēlamiem pārsteigumiem un ļaus droši izmantot ieķīlāto auto tāpat kā pirms kredīta saistību noformēšanas;
  • kredīta īpašumā vismaz vienu mēnesi.

Pati kredīta noformēšana var noritēt 3 soļos.

  1. 1.      solis: Aizdevēja izvēlēšanās

Aizdevēju izvēle nemaz nav tik vienkāršs process. Lai to veiksmīgi izdarītu, ir vērts izpētīt visu pieejamo informāciju internetā, tajā skaitā atsauksmes. Jūs varat būt droši, ka Mogo.lv atsauksmes ir pietiekoši pozitīvas un labas, jo uzņēmums vienmēr cenšas domāt par klientu un par iespējām, kā pieskaņoties viņa vajadzībām un iespējām.

  1. 2.      solis: sazināties ar aizdevēju un pieteikties kredītam

Bieži vien pēc aizdevēja atrašanas sākas lielās formalitātes, kas sevī ietver sarunas un dažādu dokumentu un atskaišu izskatīšanu, taču  tas var aizņemt neizmērojamu laiku, kas ne vienmēr ir klientu sabiedrotais. Mogo piedāvā izvēlēties kredītu, kas tiks pilnībā nokārtots jau dienas laikā un iegūtos līdzekļus klients varēs izmantot pēc savas izvēles.

  1. 3.      solis: saņem naudu

Pēc formalitāšu nokārtošanas, kas sevī ietver arī došanos uz CSDD, klients var pilnībā saņemt savu vēlamo naudu bez problēmām. Ir dažādas iespējas, kas ļaus saņemt to savas bankas kontā tajā pašā dienā neatkarīgi no konkrētas bankas vai vietas Latvijā. Mogo tiek reģistrēts kā auto īpašnieks uz kredīta apmaksas laiku, taču nav jāuztraucas par tās lietošanu šajā laika posmā.

Mogo sniedz iespēju praktiski katram, kas ir pilngadīgs Latvijas Republikas pilsonis, saņemt pēc iespējas labāku un ērtāku kredītu, neatkarīgi no konkrētas dzīvesvietas. Tas viss ir pateicoties internetam un modernai pieejai. Mogo.lv kredīts pret ķīlu ir drošs un uzticams. Katrs ērti var izvēlēties sev vēlamo kredīta apmaksas termiņu 3-60 mēnešu robežās ar iespēju to arī samazināt vai pagarināt. Individuālā pieeja garantēs drošību un ērtību ikvienam.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777