Pearls4us.com gredzeni – kvalitatīvs roku darbs

Apr 23, 2013 by

Pērļu gredzeniIr taču tik ļoti pierasts, ka meitenes gatavo skaistas krelles, auskarus pašas, bet kā ir ar pašu darinātu gredzenu? Jebkurā gadījumā taču gribas, lai gala iznākums ir skaists un kvalitatīvs, kas nozīmē, ka to veidošanai nepieciešami arī kvalitatīvi materiāli. Ja ne pati, ne draudzenes neņemas uzmeistarot pašu gatavotus gredzenus, tos bez problēmām var nopirkt no meistariem, kas to pieprot.

Iegādājies gredzenus tikai no dabīgiem un kvalitatīviem materiāliem

Interneta veikala Pearls4us.com rotu meistare ir sagatavojusi vairākas brīnišķīgas pašas darinātu gredzenu kolekcijas, kas noteikti iepriecinās sievieti ar raksturu un savu unikālo stilu. Iespējams iegādāties gredzenus ar dabīgajām upes pērlēm, košus gredzenus ar Swarovski kristāliem, kamejas gredzenus u.c. Arī gredzenu ietvari ir tikai no dabīgiem un kvalitatīviem materiāliem, piem., 925 proves sudraba, gredzeni ar zelta pārklājumu.

Protams, gredzenu nevar tā vienkārši ņemt un nopirkt, jo jāorientējas un jāspēj pasūtīt pēc izmēra. Ja Tu ar draudzenēm esi dabīgo materiālu rotu fane un labprāt apskatītu un piemērotu gan gredzenus, gan citas Parls4us.com rotas dzīvē, noteikti iepriecināšu sakot, ka to var izdarīt. Pearls4us.com mājaslapā iespējams pieteikties rotu prezentācijām un rotu meistare ieradīsies pie jums privāti ar vēlamajām rotaslietām.

Kāpēc dod priekšroku pašu veidotām rotām?

Kurai gan sievietei patīk, ja vēl kādai citai ir līdzīgs vai, nedod dievs, tāds pats tērps, kleita vai rotaslietas. Tad nu iedomājies, kā uz Tavas rokas izskatīsies krāšņs pērļu kokteiļgredzens, piem., ar melnajām pērlēm un greznu zelta pārklājumu. Iespaidīgi, vai ne? Galvenais, kā tā būs Tava unikāla pazīšanās zīme.

Pearls4us.com piedāvā arī dažādas kaklarotas, rokassprādzes, auskarus, piespraudes un stilīgus aksesuārus, ko pieskaņot gan pie gredzena, gan pie saviem tērpiem. Īpaši jāuzsver tas, ka visi gredzeni un pārējās rotas tiek gatavotas tikai no dabīgiem materiāliem, tas ir, ar dabīgajām upes pērlēm, koraļļiem, tirkīzu, perlamutru, dabīgiem akmeņiem, pūsto stiklu, kristālu, spalvām. Visi izejmateriāli tiek iepirkti no ražotājiem ASV, Vācijā, Holandē, Ķīnā un Honkongā un citur, garantējot labāko kvalitāti.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777