Perfektā dāvana vīrietim – kā lai izvēlas?

Oct 12, 2013 by

Dāvana vīrietim dalder.lvAtrast labu dāvanu vīrietim nav nemaz tik grūti. Parasti dāvanas iegāde vīrietim nozīmē to, ka pirms tam ir jāizzina viņa personība un vaļasprieki. Ja rodas šaubas par viņa interesēm, izlīdzieties ar kādu praktisku dāvanu, kaut ko, kas palīdz viņam darbā, izklaidei, mācoties, piem., instrumenti, sporta biļetes, grāmatas u.c. Tomēr, ja vēlaties sagādāt īpašu pārsteigumu, patīkama dāvana vīrietim nozīmē to, ka iepriekš ir jāveic neliela izpēte par viņa interesēm, dzīvesveidu un statusu.

Ieteikumi, meklējot dāvanu vīrietim:

  • Nebaidieties pajautāt, kādas ir viņa vēlmes. Bieži vien ir labi vienkārši neuzkrītoši uzprasīt, ko viņš vēlētos saņemt dāvanā. Ja gribas dāvanu uzturēt kā pārsteiguma momentu, varat nevis tieši prasīt, ko viņš vēlas, bet gan ieklausīties visās viņa teiktajā, jo, iespējams, saklausīsiet netiešas norādes.
  • Novērtējiet vīrieša dzīvesveidu. Vai viņš ir sporta fans? Vai biznesa cilvēks? Varbūt vēl aizvien studē? Šīs ir tikai dažas kategorijas, bet dziļāka izzināšana noteikti ļaus pietuvoties ideālās dāvanas iegādei.
  • Novērtē viņa vecumu un sociālo statusu. Ja viņš ir labi nodrošināts tad, pašsaprotams, pats spēj sev atļauties visu, ko vēlas. Šādā gadījumā Jūsu dāvanai jābūt īpaši pārdomātai un unikālai, jo vienkārša izlīdzēšanās ar kādu lielveikalā atrasto preci diez vai radīs labu iespaidu (tad jau labāk likt lietā izdomu un izgatavot jauku/īpašu/smieklīgu dāvanu pašam – atkarībā no tā cik tuvas ir jūsu attiecības).

Ja nepieciešama dāvana vīrietim, kurš Jums ir ļoti tuvs, Jūs varat iegādāties kādu lietu, kas atgādina par kādu speciālu momentu no Jūsu kopīgi pavadītajiem brīžiem. Vēl vairāk, Ja puisis izbauda labu virtuvi, tad varat uzdāvināt, piem., dāvanu karti vakariņām kādā izsmalcinātā restorānā, vīna degustācijai vai tml. Turklāt, ja esat pāris, tad šo dāvanu varēsiet izmantot Jūs abi, kopīgi pavadot patīkamu vakaru.

No kādām dāvanām labāk izvairīties?

 Vislabāk būtu pat neskatīties uz drēbēm kā potenciālo dāvanu. Tāpat, pastāv arī liela atšķirība starp dāvanām sievietēm un vīriešiem, proti, vīriešiem dekoratīvie priekšmeti, tādi kā vāzes, gleznas un tamlīdzīgas lietas, diez vai būs piemērota dāvanas izvēle.

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777