Pērļu auskari interneta veikalā pearls4us.com

Jul 13, 2013 by

Pērļu auskari Pearls4usPērļu auskari piestāvēs gan mazai mazajai vakarkleitai, gan gaumīgam un vasarīgam T-kreklam. Pērļu auskari piestāvēs neatkarīgi no vecuma, iespējams jaunkundzes šo greznumu novērtēs gadiem ejot, bet tomēr pērļu auskariem ir jābūt tavā rotu kastītē! Ietaupi laiku, aplūko interneta rotu veikalu pearls4us.com.

Interneta rotu veikalā pearls4us.com var nopirkt mākslinieces Ailī rokām darinātas kaklarotas, auskarus, gredzenus, rokassprādzes un interjera dizaina priekšmetus. Māksliniece tos veido no daudzveidīgiem materiāliem, tāpēc rotas ir pieejamas dažādās cenās. Pērļu auskaru cena būs vidēji Ls 10. Interneta veikalā būs iespēja iegādāties pērles, apvienotas ar Swarovski kristāliem un citiem materiāliem.

Apskati garos pērļu auskarus. Pērļu izmērs 9mm, sudraba (925) auskaru āķīši un dekoratīvie stiprinājumi, pērļu auskaru garums 10 cm. Auskaru cena Ls 19.99. Varbūt tev labāk piestāvēs zeltīto upes pērļu auskari. To pērļu izmērs 9mm, zelta pārklājuma –ar zeltu pildīti auskaru āķi, auskaru garums 15mm. Auskaru cena Ls 11.98. Bet varbūt meklētie auskari ir balto upes pērļu un Swarovski kristālu auskari, pērļu bumbas izmērs 18mm, sudraba pārklājuma – silverfilled (925) auskaru āķi, auskaru garums 40mm. Auskari maksā Ls 10.98.

Kad meklētā rota ir atrasta, jāaizpilda rezervācijas anketa. Rezervācijas ilgums 5 dienas. Apstiprinot pasūtījumu, rēķins tiks nosūtīts uz norādīto uz e-pastu. Par rotām var norēķināties, veicot pārskaitījumu uz rēķinā norādīto kontu vai izmantojot savu internetbanku. Ņemot vērā, ka ne vienmēr ir iespējams ar izvēli trāpīt desmitniekā, rotaslietas 14 dienu laikā ir iespējams atgriezt. Sadarbojoties ar Latvijas Pastu, piegādi varēsi saņemt vienas darba dienas laikā. Ja pirkuma cena nepārsniegs Ls 20, tad par sūtījumu būs jāmaksā Ls 3, ja pirkuma cena būs vairāk par Ls 20, tad sūtījums nemaksās neko.

Apskati arī citas rotu veikala pearls4us.com kategorijas. Piemēram, kategorijā dažādi atradīsi pērļu aproču pogas vīriešiem, bet īpašs piedāvājums – rotas akcijas cenās. Māksliniece piedāvā rotu prezentāciju un labprāt sniegs konsultāciju par materiālu izvēli. Mākslinieci sazvanīsi: 29212550, vai rakstot uz e-pastu aili@pearls4us.com.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777