Kur ir pieejams pirmais kredīts bez maksas?

Dec 11, 2013 by

viasms.lv bezmaksas kredītsGrbi saņemt aizdevumu, kam netiek piemērota ne procentu likme, ne komisijas maksa? Pirmais kredīts bez maksas ir ļoti laba izdevība! Tas ir aizdevums, kas ir pieejams ātro kredītdevēju jaunajiem klientiem. Saņemot pirmo kredītu bez maksas, jāatdod ir tikpat, cik liels bija izsniegtā aizdevuma apjoms. Kredīts bez maksas ir pieejams tikai, saņemtot pirmo ātro aizdevumu pie izvēlētā aizdevēja.

Pirmais kredīts bez maksas:

  • Tam nepiemēro procentu likmi;
  • Lielākais pieejamais apjoms parasti ir mazāks par 200 latiem;
  • Aizdevumu var saņemt tikai kompāniju jaunie klienti.

Pie dažām ātro kredītu kompānijām Latvijā var saņemt kredītu bez maksas. Tam nepiemēro ne gada procentu likmi, ne komisijas maksu – tā ir būtiskākā atšķirība no citiem aizdevumiem. Aizdevuma atmaksas termiņa noslēgumā personai ir jāatmaksā tikpat, cik liels bija kredīta apjoms. Tā ir laba iespēja, neko nemaksājot iepazīties ar ātro aizdevumu priekšrocībām un izvēlētā kredītdevēja sniegto servisu.

Parasti pirmais kredīts bez maksas nav daudz lielāks par pāris simtiem latu, jo šis aizdevums pēc būtības ir ātrais aizdevums.  Lielākā kredīta bez maksas apjoms ir līdz 200 latiem, bet tik liels aizdevums ir noformējams tikai pie dažiem aizdevējiem. Parasti tie nepārsniedz 100 vai 150 latus. Lielākais atmaksas termiņš kredītiem bez maksas nav garāks par 30 dienām. Protams, kredītu var atmaksāt arī ātrāk.

Parasti personas, kas pie kāda aizdevēja aizņemas vairākas reizes, var noformēt lielāku kredītu. Pirmais kredīts bez maksas var būt pāris reizes mazāks nekā maksimālais pieejamais apmērs, ko var aizņemties. Tā kā kompānijas pastāvīgajiem klientiem nav vajadzīgs reģistrēties aizdevēja mājas lapā, nākamā kredīta noformēšana ir mazliet viegkāka. Jāpiebilst gan, bez maksas kredīts ir pieejams tikai vienu reizi. Piesakoties nākamajam aizdevumam, tam tam piemēro noteiktu mēneša procentu likmi.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777