Kas ir pirmais kredīts bez maksas?

Apr 28, 2013 by

VIASMS pirmais kredīts bez maksasVIA SMS saviem jaunajiem klientiem piedāvā lielisku iespēju saņemt pirmo kredītu bez maksas. Tas ir tikpat ātri, vienkārši un ērti noformējams kā parastais VIA SMS aizdevums. Galvenā šī kredīta atšķirība ir tā, ka par to nekas nav jāmaksā – aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu. Tas tiešām ir ļoti izdevīgs piedāvājums!

VIA SMS pirmais kredīts bez maksas:

  • Pieejams tikai kompānijas jaunajiem klientiem;
  • Maksimālais apmērs līdz 150 latiem;
  • Atmaksas termiņš līdz 30 dienām.

Pirmais kredīts bez maksas ir īpašs aizdevuma veids, kas pieejams tikai VIA SMS jaunajiem klientiem. Šim kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu un jāatmaksā ir tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs. Tā ir neticami izdevīga iespēja iepazīties ar ātro aizdevumu priekšrocībām un VIA SMS servisa kvalitāti, par to neko nemaksājot.

VIA SMS pirmais kredīts bez maksas ir salīdzinoši neliels aizdevums – tā maksimālais apmērs ir līdz 150 latiem. Aizdevums ir paredzēts salīdzinoši nelielu izdevumu segšanai,. Piemēram, ja ir nepieciešams apmaksāt negaidītu rēķinu vai ir iespēja izmantot īpaši izdevīgi akcijas piedāvājumu, kā arī, lai segtu citus salīdzinoši nelielus izdevumus.

Tāpat kā citi ātrie aizdevumi, bezmaksas kredīts ir īstermiņa aizdevums. Tas ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Protams, aizdevuma atmaksas termiņš var būt arī mazāks. Nepieciešamības gadījumā kredīta atmaksas termiņu ir iespējams arī pagarināt. Tas gan ir maksas pakalpojums. Lai pagarinātu aizdevuma atmaksas termiņu, uz VIA SMS kontu ir jāpārskaita pagarināšanas maksa. Tas ir jāaizdara pirms aizdevuma atmaksas termiņa beigām.

Saņemt un noformēt VIA SMS pirmo kredītu bez maksas ir tikpat ātri, ērti un vienkārši, kā citus ātros aizdevumus. Jums nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne citu sarežģītu formalitāšu kārtošana. Visas nepieciešamās darbības kredīta saņemšanai Jūs varat veikt pat neizejot no mājām, izmantojot vien internetu un mobilo tālruni. Parasti to ir iespējams izdarīt 15 minūšu laikā.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777