Portatīvais dators biznesam

Sep 22, 2013 by

portatīvais dators biznesam 1a.lvAtrast piemērotu datoru biznesam ir sarežģīts process. Galu galā, Jums ir nepieciešams dators, kas ir izturīgs, drošs, jaudīgs, viegls un piemērots ilgiem biznesa ceļojumiem. Ar neskaitāmajām iespējām, kas tiek piedāvātas, ideālā datora meklēšana var būt patiešām laikietilpīgs process. Kā atvieglot meklējumus? Par to lasiet zemāk.

Kas raksturo biznesa klēpjdatoru mūsdienās?

Lielākajai daļai sabiedrības ir uzskats, ka portatīvais dators biznesam ir metālisku apdari un klasisku dizainu, vairākām ekrāna opcijām un izteiksmīgām krāsām, tam ir visa veida bezvadu un portu savienojumi u.tml. Būtībā tā arī ir, tie ir gaumīgi datori ar pietiekami augstas izšķirtspējas ekrānu uz kā rādīt teicamas prezentācijas un visa veida savienojumi, lai darbu padarītu mobilāku.

Idejas biznesa portatīvā datora iegādei:

  • HP PROBOOK 430 G1 – kompakts ceļojumiem – 13.3 collu ekrāns (maksimālā izšķirtspēja 1366×768), 4GB operatīvā atmiņa, Intel Core i3 operētājsistēma, darbojas līdz pat 9.5 stundām! Latvijas lielākajā interneta veikalā 1a.lv par 335 latiem.
  • DELL Lattitude E5530 – 15.6 collu ekrāns (maksimālā izšķirtspēja 1920×1080), Intel Core i3 procesors, 4GB operatīvā atmiņa, 500 GB HHD, darbojas līdz 5 stundām. Interneta veikalā 1a.lv par 584 latiem.

Ko meklēt biznesa datorā?

Meklējiet modeli ar vismaz 4GB operatīvo atmiņu (RAM), jo nekas mazāks nav to dažu ietaupīto latu vērts. Biežiem grafikas lietotājiem pateicīgāks būs 8G RAM portatīvais, lai projekta darbu veikšanu padarītu vēl ātrāku. Turklāt, lielāks atmiņas apjoms ļauj darīt vairākas lietas: atvērt vairākas programmas un logus vienlaicīgi un ļauj veikt multimediju procesus, piem., foto rediģēšana, ātrāk. Ja Jūsu biznesa dators ir ar iebūvēto grafikas karti (kas aizņem sistēmas atmiņu) vai esat no tiem cilvēkiem, kas vienmēr tur atvērtus vismaz 25 logus, tad jums noteikti vajag vairāk kā 2 GB atmiņu.

Vēl viens apsvērums ir baterijas darbības laiks. Portatīvais dators ar labu bateriju var būt lielisks sabiedrotais garos darba ceļojumos. Biznesa datori parasti nāk ar vairākām baterijas iespējām. Dažiem biznesa datoriem ir 2 līdz 3 dažādi bateriju veidi (4, 6 un 9 šūnu), jo vairāk šo šūnu, jo ilgāk baterija darbojas. Lielāka baterija piedod smagumu, tomēr tas ir tā vērts, ja varat izmantot datoru bez ārējās elektrības padeves neskaitāmas stundas pēc kārtas.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777