Praktiskas un foršas dāvanas dažādām svinībām!

Dec 16, 2013 by

Lieliska-davana-dāvanuserviss.lvDāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte ikvienos notikumos. Lai svinībās pārsteigtu ar kāroto, pietiek ar dāvanu karti – tādā veidā jubilārs pats varēs izvēlēties, kā to izlietot. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas ir noderīga dažnedažādos ikdienas momentos: meitas vai dēla sasniegto panākumu atzīmēšanai, studentiem u.c. Dāvanu karti var uzdāvināt skaistā konvertā, bet pārsteigumu nodrošina māksliniecisks iesaiņojums.

Dāvanu karte ir efektīvs risinājums, kad jāizvēlas dāvana mīļajiem vecvecākiem, tuviniekiem vai kolēģiem.

Ko pasniegt jubilejās? Neskaitāmā daudzumā interesantu ideju tavai izvēlei un iespējām. Tā vietā, lai ļautos dāvanu pirkšanas drudzim, uzdāvini emocijas! Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, darba kolēģiem un labākajiem draugiem interesantas dāvanas visu interesēm:

Aktīva brīvā laika pavadīšanas iespēja

Tas, kas allaž paliek spilgtā atmiņā, ir ekskursijas un grupu, ar kuru ļoti labi pavadīts laiks. Dāvana ceļojums uz tuvajām valstīm vai tepat pa Latviju apvienos un emocionāli spēcinās gan ģimenes locekļus, gan draugu loku. Oriģināla aktivitāte adrenalīna cienītājiem ir brauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar paraplānu.

Sirsnīga dāvana mīļam cilvēkam

Rūpēs par mīļoti cilvēku nopērc romantisku vai relaksējošu dāvanu masāžas salonā vai kādā no atpūtas namiem. Interesanta dāvana svētkos ir hobijkursi, deju apmeklējuma abonements vai vakariņas kādā no pilsētas populārākajiem restorāniem. Dāvana visos svētkos ir sajūsmas pilns brīdis.

Dāvanas svētkos visiem

Tuvojoties svinībām, smelies idejas daudzveidīgajos dāvanu piedāvājumos. Karikatūras, fotosesija brīvā dabā vai fotosalonā, aizraujošas piedzīvojumu trases un nedēļas nogales atpūta. Tie ir tikai pāris no tradicionālo dāvinājumu aizstājējiem. Izplānots saviļņojums un tā sajūsmas izsaucieni ir gaidītākais no visiem mirkļiem – jo aizraujošākas un īpašākas dāvanas, jo lieliskāka svētku sajūta.

Ienāc Dāvanuserviss.lv un izvēlies labāko dāvanu!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777