Rokas pulkstenis TRIWA Roese Lansen LAST101

Dec 10, 2013 by

triwa Rose Lansen pricekiller.lv rokas pulksteņiPriceKiller.lv var atrast dažādu zīmolu kolekciju, kas noteikti uzrunās vīriešus, tāpat kā sievietes. Šie pulksteņi var būt lieliska dāvana sev pašam un arī citiem. Katrs produkts ir pilnībā autentiska zīmola kolekcija, tāpēc cilvēkiem nav jābaidās par iegādātās preces ar pārliecību, ka tās ir īstas. Speciāli sievietēm viens no lieliskiem rokas pulksteņiem ir TRIWA RoeseLansen LAST101, kas sevī apvieno vienkāršību un tajā pat laikā arī eleganci. Lielisks piestāvēs dažāda vecuma sievietēm dažādās dzīves situācijās, kā arī, protams, rādīs pareizu laiku.

Triwa ir zviedru zīmols, kas savu darbību uzsāka 2006. gadā un veiksmīgi darbojas arī mūsdienās. Viņu galvenais mērķis ir spēt radīt pulksteņus, kuri seko līdzi modei, kā arī tos var atļauties lielākā daļa cilvēku. Tie ir viegli pieskaņojami katra modes izjūtai. Uzņēmums ražo arī kvalitatīvas saulesbrilles, kas ir papildus aksesuārs dažādiem cilvēkiem un palīdz arī pasargāt no saules stariem. Triwa ekspertu balsojumā ir iekļuvis arī kā 1 no 10 ietekmīgākajiem vīriešu pulksteņu zīmoliem Zviedrijā un pašlaik savu produkciju piedāvā vairāk kā 30 dažādās valstīs. Raksturīga sastāvdaļa ir tajos iekļautā Triwa POS sistēma, kas ir speciāli izstrādāta. Zīmols vienmēr cenšas tik līdzi tehnoloģijām un dizainam, lai sajūsminātu cilvēkus ar modernām krāsām, materiāliem un dažādām detaļām.

TRIWA Roese Lansen LAST101 modelis sevī ietver vienkāršību un arī eleganci. Ciparnīca ir liela un apaļa, ļaujot viegli redzēt laiku. Augšējā pusē ir zīmola nosaukums ar raksturīgo simbolu, kā arī modeļa nosaukums lejā. Modeļa nosaukums ir zilganzaļā krāsā, tāpat kā sekunžu un minūšu rādītājs. Modelis ir ūdensizturīgs līdz 10 ATM. Tajā ir iebūvēts Miyota 2115 mehānisms un kopējais izmērs sastāda 38 mm. Siksna ir no 20 mm platas ādas, kas savīta, radot pinuma efektu. Āda ir brūnā krāsā, bet pats pulkstenis ir nedaudz gaišāks. Komplektā nāk ar elegantu melnu kastīti, kas to padara ne tikai par lielisku izvēli katram, kas to vēlas, bet arī par labu dāvanu un veidu kā iepriecināt kādu sev tuvu cilvēku.

Triwa pulkstenis būs lieliska izvēle praktiski katram, kam patīk vienkārša elegance un kvalitāte par pieņemamu cenu. Pieejama ātra piegāde. Šāds aksesuārs mēdz uzreiz padarīt cilvēku atvērtāku un pārliecinātāku par sevi. Mūsdienās tā ir ļoti pozitīvi vērtējama iezīme, kas noteikti ir nepieciešama.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777