Sarkanas kaklarotas – ekscentrisks krāšņums!

Jun 11, 2013 by

Kaklarotas sarkanasSarkanā krāsa simbolizē kaislības, drosmi un dzīvību. Sarkanā krāsa piestāv lielākajai daļu cilvēku, bet, tā kā tā ir diezgan pamanāma un mēdz būt nepiemērota ļoti lietišķā vidē, tā salīdzinoši reti tiek izmantota apģērbā. Daudz biežāk cilvēki izvēlas sarkanas krāsas aksesuārus. Šādi aksesuāri lieliski papildina un atdzīvina arī vienkāršu un neizteiksmīgu apģērbu, piešķirot tam odziņu un padarot izskatu oriģinālu un pamanāmu.

Sievietes bieži vien izvēlas papildināt savu vizuālo tēlu, ņemot talkā kaklarotas. Sarkana kaklarota gan lieliski papildinās sarkanu apģērbu, gan akcentēs citas krāsas apģērbu – gan gaišu, gan tumšu. Sarkana krāsa lieliski izskatās gan pie balta, gan melna apģērba. Sarkanas krāsas kaklarotas ir pieskaņojamas arī pie raiba un krāsaina apģērba. Sarkanus aksesuārus izvēlas gan brīvi domājošas, mākslinieciskas un radošas sievietes, gan arī klasiskā un lietišķā stila piekritējas, kas nebaidās izvēlēties košus un pamanāmus aksesuārus.

Sarkanas kaklarotas

Plašs kaklarotu un citu rotaslietu klāsts ir atrodams interneta rotaslietu veikalā Pearls4us.com. Kaklarotu klāsts te ir tik plašs, ka katra sieviete atradīs savam stilam, gaumei un maciņam vispiemērotākos risinājumus. Arī sarkanu kaklarotu klāsts ir plašs. Sievietes, kurām patīk rotaslietas ar dažādiem akmeņiem, novērtēs kaklarotu ar jašmu. Jašma ir necaurspīdīgs kvarca akmens, kas dabā sastopams dažādās krāsās, visbiežāk sarkanā. Ir pieņemts uzskatīt, ka jašma ir dzīvības akmens, kas nes veiksmi mīlestībā un pagarina dzīvi. Kaklarota ar jašmu ir veidota no 46 centimetrus garas ādas aukliņas, uz kuras ar Tibetas sudrabaskaviņas palīdzību uzvērta sarkana jašma. Sarkanu kaklarotu cienītājas novērtēs arī Sarkano Venēcijas kaklarotu. Šī kaklarota ir izgatavota uz 44 centimetru garas Organzas aukliņas uzverot sarkanu Venēcijas stikla kulonu.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777