Sieviešu ziemas zābaki – kā izvēlēties pareizos?

Dec 8, 2017 by

sieviešu apavi internetāZiemas zābaki, tāpat kā citi sieviešu apavi, mūsdienās ir pieejami daudzveidīgās formās, krāsās un izmēros. Taču, protams, lai arī plašais klāsts sniedz vairāk izvēles iespēju, tas arī apgrūtina tā īstā un vienīgā pāra atrašanu. Kāds tos meklē tradicionālajos veikalos, citi uzskata, ka sieviešu apavi internetā ir lētāki, bet vēl kāds uztic iepirkšanos kādas sev tuvam cilvēkam.

Lai arī ko tu izvēlētos, pirms ziemas zābaku iegādes padomā par šīm lietām:

  • Vai tu meklē praktiskus ziemas apavus, kas ir ērti un nodrošina kājām siltumu, dodoties iegādāties pārtiku nedēļai, vedot ārā suni, pastaigājoties ar bērnu utt.?
  • Vai tu meklē zābakus, kas ir oriģināli un atbilst modes tendencēm?
  • Vai tu meklē zābakus, kas izskatās stilīgi, taču arī nodrošina nepieciešamo aizsardzību aukstā laikā?

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties ziemas apavus?

Siltums

Vai zināji to, ka mūsu ķermeņa siltums visātrāk tiek aizvadīts prom caur galvu un pēdām? Šis arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ ziemā ir svarīgi nēsāt cepuri, kā arī zābakus. Lai kājas būtu siltas, pievērs uzmanību zābaku oderei. Tā var būt darināta no vilnas, taču mēdz būt arī lētāki modeļi ar sintētisko iekšpusi.

Komforts

Pat tad, ja tu centies atrast zābakus, kas atbilst šīs sezonas modes tendencēm, nekad nevajadzētu aizmirst par komfortu. Padomā par to, vai ziemas zābaki tev ļaus justies ērti – vai tie sniedz nepieciešamo atbalstu potītēm, nespiež pirkstus, kā arī nerīvē papēžus. Pievērs uzmanību arī izmēram – ja plāno zābakos vilkt biezās zeķes, iespējams, parastā 39. izmēra vietā jāizvēlas 40.

Ūdensizturība

Ne visi ziemas zābaki ir ūdensizturīgi, tādēļ, pirms izvēlies īsto pāri, padomā, vai tas būs piemērots pastaigām arī tad, ja uz ielas būs slapjš sniegs, kas Latvijā nav retums. Ja vēlies iegādāties zamšādas vai cita auduma zābakus, tie šādiem laika apstākļiem nudien nebūs piemērotākie, taču, protams, var mēģināt riskēt, lietojot aerosolus, kas aizsargā pret mitrumu. Ja tomēr interesē zābaki, kuros iestrādāts audums, meklē tādus, kuru apakšdaļa ir no gumijota materiāla, kas nelaiž cauri mitrumu.

Aizsardzība pret slīdēšanu

Gumijas zoles ir labi piemērotas slapjākiem laika apstākļiem, taču, meklējot zābakus, uzmanība ir jāpievērš arī tam, kādi protektori iestrādāti to zolē. Jo tie būs dziļāki un rievaināki, jo labāka saķere tiks nodrošināta, pārvietojoties pa slidenu virsmu.

Aizdare

Tas, kādā veidā zābakus var aiztaisīt, ietekmē arī to, cik labi tie pieguls kājām un pēdām. Šņores ir laba izvēle tad, ja vēlies, lai zābaka stulms pieskaņotos kājas formai, turklāt tās nodrošina siltuma saglabāšanos un komfortu, mērojot garākas distances. Lielākajai daļai ziemas zābaku ir rāvējslēdzēja aizdare, kas ļauj ātri un viegli tos uzvilkt un novilkt. Tāpat, protams, ir zābaki bez aizdares, jo tos vienkārši uzvelk kājās, taču tas var būt sarežģītāks uzdevums, it īpaši, ja kājās ir biezās zeķes.

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777