Signalizācijas sistēma

May 12, 2014 by

Viens no drošākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā pasargāt sava mājokļa vai uzņēmuma telpas no pretlikumīgas personu iekļūšanas tajās, ir apsardzes signalizācijas sistēmas ierīkošana. (vairāk info skatīt šeit) Pašlaik Latvijā apsardzes signalizāciju ierīkošanu piedāvā daudzi uzņēmumi, taču, izvēloties sev piemērotāko, jāpievērš uzmanība dažiem būtiskiem aspektiem, kas ļaus izdarīt pareizo, tieši Jums nepieciešamo variantu.

1. Signalizācija ir precīzs, automatizēts tehnisku sistēmu kopums

Pirmkārt, jānorāda, ka moderna signalizācija ir precīzs, automatizēts tehnisku sistēmu kopums, kas ļauj novērst un nekavējoties fiksēt iespējamus nesankcionētus iekļūšanas mēģinājumus ēkās, to atsevišķās telpās vai ēku ārējās teritorijās. Atkarībā no tā, kādu objektu nepieciešams apsargāt, tās var būt gan salīdzinoši vienkāršas apsardzes sistēmas, kas paredzētas tikai atsevišķu telpu apsardzei, gan kompleksas sistēmas, kas paredzētas gan ēku iekšējai, gan ārējai apsardzei. Konsultējoties ar speciālistiem, viņi palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko risinājumu Jūsu objekta apsardzei atkarībā no objekta lieluma, atrašanās vietas, iekštelpu plānojuma un citiem specifiskiem parametriem.

2. Jāpievērš uzmanība apsardzes signalizācijas sistēmas tehniskajam risinājumam un funkcionēšanas specifikai

Otrkārt, būtiska uzmanība jāpievērš apsardzes signalizācijas sistēmas tehniskajam risinājumam un funkcionēšanas specifikai. Signalizācija funkcionē pēc principa, ka apdraudējuma gadījumā tās vai nu automātiski trauksmes veidā reaģē uz kustību vai centieniem iekļūt objektā, vai arī tās darbojas kombinācijā ar fiziskās apsardzes esamību, kas regulāri novēro notiekošo apsargājamā objektā. Novērošanas postenis var atrasties gan pašā objektā, gan funkcionēt attālināti – no apsardzes kompāniju telpām. Turklāt daudzas signalizācijas papildus trauksmei attiecībā uz nesankcionētu iekļūšanu objektā reaģē arī uz citiem ārkārtas stāvokļiem, kā, piemēram, sadūmojums, plūdi un elektrības padeves traucējumi. Katram, kurš vēlas pasargāt savu objektu, uzstādot apsardzes sistēmu, jānosaka, vai trauksmes gadījumā signālu saņems pats ēkas īpašnieks vai pārvaldnieks un lems par tālāko rīcību, vai arī trauksmes signālu pa taisno saņems apsardzes kompānija. Šādā gadījumā nekavējoties apsardzes darbiniekiem ir jādodas uz objektu, lai konstatētu trauksmes cēloni. Izvēloties apsardzes kompāniju, viens no aspektiem, kam jāpievērš uzmanība, ir reaģēšanas laiks izsaukuma gadījumā. Nevajadzētu paļauties uz acīmredzami neticamiem solījumiem jebkurā objektā “ierasties trīs minūšu laikā” un tamlīdzīgi. Lai pārliecinātos par kompānijas spēju nodrošināt pēc iespējas ātrāku reaģēšanas laiku, pirms līguma slēgšanas Jums ir tiesības palūgt uzrādīt kompānijas GPS datu izdrukas, pēc kurām varēs noteikt, cik ilgā laikā parasti apsardzes darbinieki ierodas objektos. Protams, ja izvēlaties savā objektā papildu tehniskajām apsardzes sistēmām izvietot arī fizisko apsardzi, tad šāda veida problēmas atkrīt, taču jārēķinās ar lielākām izmaksām apsardzes nodrošināšanai. Tai pašā laikā, protams, tehniskās apsardzes sistēmas kombinācija ar fizisko apsardzi ir drošākais risinājums, jo fiziskās apsardzes klātbūtne var arī preventīvi atturēt ļaundarus no mēģinājumiem nelikumīgi iekļūt objektā.

3. Kam japievērš uzmanība izvēloties apsardzes sistēmas uzstādītāju

Treškārt, izvēloties apsardzes sistēmas uzstādītāju, plašajā piedāvājumā tomēr vēlams dot priekšroku stabilām un pieredzējušām kompānijām. Tikai savas jomas profesionāļi, kuri pārzina gan inženiertehniskos risinājumus, gan apsardzes signalizāciju tehnisko specifiku varēt izstrādāt tieši Jums nepieciešamu projektu un nodrošināt efektīvu sistēmas uzstādīšanu un tālāko funkcionēšanu. Izvēloties pārbaudītas un uzticamas kompānijas, Jūs, iespējams, ieguldīsiet vairāk līdzekļu, taču kvalitāte un uzticamība neapšaubāmi sniegs Jums pārliecību, ka ēka vai uzņēmums ir pilnīgā drošībā un apdraudējumu gadījumā tas būs maksimāli pasargāts.

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777