Kur lai nopērk skaistas rotaslietas dāvanai?

Jun 10, 2013 by

RotaslietasPersonīgums vienmēr ir cieņā, ir īpaši dzimšanas dienu dāvanu izvēlē. Ja esi noguris no vienādajām dāvanām un lētās bižutērijas, ieskaties interneta veikalā pearls4us.com, kur atradīsi no dabiskiem materiāliem radītas rotas vienā eksemplārā.

Interneta veikalā pearls4us.com var nopirkt kaklarotas, gredzenus, rokassprādzes, auskarus, piespraudes, kā arī dekoratīvas rotas mājas interjeram. To visu ir radījušas mākslinieces Ailīrokas. Rotaslietas ir radītas no dabīgām upes pērlēm, koraļļiem, gliemežvāku pērlēm ar speciālo krāsojumu un lakojumu, kristāliem un slīpētiem krāsainiem stikla rotājumiem, Tibetas sudraba, 925 proves sudraba, apzeltījuma, kapara un pusdārgakmeņiem, kā arī dabīgajiem akmeņiem. Rotas lietas ir dažādās krāsās – klasiskās baltā, sarkanā, melnā, kā arī tirkīzzilā un laša, kā arī varavīksnē zaigojošās. Rotaslietām ir dažādas formas – apaļas, lāses, ogu ķerkari un freskas. Zem rotu kategorijām esošais meklētājs palīdzēs atrast meklēto: atlasi rotas pēc materiāla, krāsas un cenas. Interneta veikals piedāvā nopirkt samta dāvanu kastītes, lai izvēlētā rotaslieta būtu vēl krāšņāks prieks.

Kad rotaslietas ir atrastas, spied ‘’ielikt grozā’’, vari turpināt iepirkšanos vai uzreiz aizpildīt rezervācijas anketu. Izvēlētās rotas tiek rezervētas, kamēr tiek saņemta samaksa. Par rotām var norēķināties, veicot pārskaitījumu uz rēķinā norādīto kontu vai izmantojot savu internetbanku. Maksimālais rezervācijas laiks ir piecas dienas. Ja pa ceļam ir Āgenskalns, iepriekš sakontaktējoties ar mākslinieci, rotas var saņemt personīgi. Interneta veikala pearls4us.com pasūtījumi tiek nosūtīti caur Latvijas Pastu, un tos var saņemt vienas darba dienas laikā. Ja pirkuma cena nepārsniegs Ls 20, tad par sūtījumu būs jāmaksā Ls 3, ja pirkuma cena būs vairāk par Ls 20, tad sūtījums nemaksās neko. Ņemot vērā, ka gaumes ne vienmēr var saskanēt, 14 dienu laikā nopirktās rotas var atgriezt vai samainīt. Šaubu gadījumā vai arī individuālu priekšlikumu gadījumā sazinies ar mākslinieci personiski, rakstot aili@pearls4us.com vai zvanot 29212550. Māksliniece piedāvā bezmaksas rotu prezentāciju, kurā rotas varēs arī pielaikot un aptaustīt.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777