SMS Credit aizdevums internetā

Jun 19, 2013 by

Aizdevums internetāSMS Credit ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā ātri, ērti un vienkārši noformējamus kredītus. Tās piedāvātais aizdevums internetā ir lieliska iespēja saņemt naudu savā bankas kontā tikai dažu minūšu laikā, pat neizejot no mājām. Kredīts ir pieejams bez ķīlas un galvojuma, un viss, kas Jums nepieciešams, lai to saņemtu, ir dators ar interneta pieslēgumu un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Ja Jums ir nepieciešams ātrs kredīts dažādu steidzamu izdevumu segšanai, aizdevums internetā būs tieši tas, ko meklējat. Tas ir lieliski piemērots, lai apmaksātu negaidītu rēķinu, veiktu iepriekš neplānotu pirkumu vai segtu citus neparedzētu izdevumus. Tāpat kredīts noderēs, lai piepildītu kādu sen lolotu sapni vai realizētu ieceres, kam nedaudz pietrūkst naudas.

Aizdevums internetā pie SMS Credit:

  • maksimālais apmērs līdz 400 latiem;
  • atmaksas termiņš līdz 30 dienām;
  • pieejams 15 minūtēs.

Maksimālais aizdevuma apmērs pie SMS Credit ir 400 lati, un tas ir pieejams personām, kas pie SMS Credit aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā kredīta apmērs ir līdz 200 latiem, bet otrais aizdevums nevar pārsniegt 300 latus. Jāpiebilst gan, ka personām, kas aizņemas pirmo reizi, ir pieejami īpaši izdevīgi kreditēšanas nosacījumi – aizdevums ir pieejams bez maksas, proti, tam nepiemēro komisijas maksu vai mēneša procentu likmi.

Aizdevums internetā ir īstermiņa kredīts ar maksimālo atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka tas ir piemērots tikai un vienīgi īstermiņa grūtību risināšanai. Aizdevums nav piemērots personām bez regulāriem un pietiekami lieliem ienākumiem, lai to atmaksātu. Nav ieteicams aizņemties arī gadījumos, kad nauda ir nepieciešama citu kredītsaistību segšanai.

Kredīta noformēšana pie SMS Credit ir ļoti vienkārša un ātra – tā parasti neaizņem vairāk par 15 minūtēm. Visas nepieciešamās darbības, lai saņemtu kredītu, Jūs varat veikt, izmantojot internetu un mobilo tālruni. Aizdevumu internetā īpaši ātri un vienkārši pieejamu padara tas, ka, lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas par ienākumu apmēru.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777