Saņem SMS kredītu līdz 400 latiem

Jul 24, 2013 by

SMS kredītiSMS Credit ir viena no lielākajām un populārākajām ātro aizdevumu kompānijām Latvijā. Tās klientiem ir pieejami gan ātrie aizdevumi internetā, gan SMS kredīti. Tā ir lieliska iespēja saņemt nelielu aizdevumu tieši tad, kad tas nepieciešams, turklāt, lai saņemtu naudu, Jums atliek tikai nosūtīt īsziņu. Tas patiešām ir ātri un vienkārši!

SMS kredīti pie SMS Credit ir salīdzinoši nelieli aizdevumi. To maksimālais apmērs ir līdz 400 latiem. Lai saņemtu tik lielu aizdevumu, Jums pie SMS Credit ir jāaizņemas vismaz trešo reizi. SMS Credit maksimālo pieejamo aizdevuma apmēru kataram klientam nosaka atkarībā no tā, cik reizes persona jau ir aizņēmusies. Pirmā kredīta apmērs pie SMS Credit ir līdz 200 latiem, bet otrais aizdevums nevar pārsniegt 300 latus.

SMS kredīti ir aizdevumi ar vienu no īsākajiem pieejamajiem atmaksas termiņiem. Tie ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā aizdevuma atmaksu ir iespējams nedaudz atlikt. Par šo iespēju gan ir jāmaksā. Komisijas maksa par kredīta termiņa pagarināšanu ir atkarīga no aizdevuma apmēra un laika par kādu vēlaties tā atmaksu atlikt.

SMS kredīti ir pieejami tikai SMS Credit esošajiem klientiem. Par SMS Credit klientu var kļūt personas, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Ir Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām.
  • Vairāk informācijas ŠEIT!

Lai kļūtu par SMS Credit klientu, Jums jādodas uz kompānijas mājas lapu un, sekojot norādēm, jāveic reģistrācija. Tās laikā Jūs varat arī noformēt savu pirmo aizdevumu. Reģistrācijai Jums būs nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un atvērts bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Ja jau esat SMS Credit klients, SMS kredīti var būt pieejami no jebkuras vietas Latvijā, kur vien darbojas Jūsu mobilais tālrunis. Lai saņemtu aizdevumu, sūtiet īsziņu uz tālruņa numuru 157. Īsziņā ir jāiekļauj atslēgas vārds LVL, vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš, kā arī klienta parole.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777