SMS kredīts bezdarbniekiem

Sep 4, 2013 by

SMS kredītsBezdarbnieki, tāpat kā cilvēki, kuru nodarbinātības statuss nav oficiāls, ir vienādās pozīcijās, ja tiek runāts par iespēju saņemt kredītus. Šie cilvēki kredītus no bankas saņemt nevarēs, jo bankai, izsniedzot kredītu, vienmēr ir svarīgi kā galvojumu kredītam izmantot informāciju par kredīta ņēmēja ienākumu apmēru un regularitāti. Bezdarbnieki var saņemt kredītu pret ķīlu, bet ne visiem ir pietiekoši vērtīgi īpašumi, ko ieķīlāt, turklāt ne visi vēlas to darīt.

Neskatoties uz to, ka bezdarbniekam pie kredīta tikt ir grūti, iemeslu, lai kredītu vajadzētu, netrūkst. Piemēram, bezdarbnieka pabalsts vairs netiek maksāts, esi atradis jaunu darbu, līdz ar to arī zaudējis bezdarbnieka statusu, tomēr no bankas kredītu saņemt nevari, jo joprojām nav pietiekoši lielu ikmēneša ienākumu. Ienākumi būs tikai pēc mēneša, kad saņemsi pirmo algu. Tomēr arī līdz tam laikam ir jāmaksā rēķini un jāēd. Turklāt jaunā darba vieta var prasīt papildus izdevumus – nauda aizies gan ceļā, gan pusdienām darbā, iespējams, būs nepieciešams jauns apģērbs un apavi.

Lai spētu veiksmīgi uzsākt jauno darbu un naudas problēmas neradītu lieku stresu, kredīts var būt lielisks risinājums. Bezdarbniekiem ir pieejams SMS kredīts, ko piedāvā lielākā daļa ātro kredītu kompānijas. Piesakoties SMS kredītam, netiks pārbaudīts, vai tu strādā un cik lieli un regulāri ir tavi ienākumi. Tāpēc, ņemot vērā salīdzinoši mazo kontroli no kredīta izsniedzēja puses, ir svarīgi pašam spēt izvērtēt iespēju kredītu atdot norādītajā termiņā.

Pieteikties SMS kredītam ir viegli – tev tikai jānosūta īsziņa, kurā norādīts, cik liels kredīts un uz cik ilgu laiku nepieciešams. Ātro kredītu kompānijas SMS kredīta pieteikumus izskata ātri, tāpēc nepieciešamā nauda jau drīz vien būs tavā kontā.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777