SMS kredīts pie SMS Credit

Jun 7, 2013 by

SMScredit logoSMS Credit ir viena no zināmākajām kompānijām Latvijā, kas piedāvā iespēju saņemt aizdevumus ar īsziņas palīdzību. Šis SMS kredīts ir pieejams no jebkuras vietas Latvijā, kur vien ir pieejams mobilo sakaru pārklājums praktiski jebkurā laikā – naudu iespējams saņemt arī brīvdienās un ļoti vēlu darba dienu vakaros.

SMS Credit piedāvātais SMS kredīts ir līdz 400 latiem liels aizdevums, ko iespējams noformēt un saņemt tikai 15 minūšu laikā. Tas ir lieliski piemērots brīžos, kad steidzami ir nepieciešami nelieli naudas līdzekļi dažādu izdevumu segšanai, kā arī, lai izmantotu kādu īpaši izdevīgu akcijas piedāvājumu vai piepildītu sapni, kam nedaudz pietrūkst naudas.

Aizdevums ir ļoti vienkārši un ērti noformējams, jo tam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darbavietas par ienākumu apjomu un regularitāti. Jums nevajadzēs tērēt savu laiku un enerģiju, lai kārtotu visas šīs formalitātes. Jums pat nevajadzēs doties uz banku, lai parakstītu līgumu – visu nepieciešamo Jūs varēsiet izdarīt pat neizejot no mājām.

Lai saņemtu SMS kredītu, Jums jāveic tikai dažas vienkāršas darbības:

  • Jādodas uz SMS Credit mājas lapu;
  • Sekojot norādēm, jāveic reģistrācija un jānoformē aizdevums;
  • Jāapstiprina reģistrācija, pārskaitot vienu santīmu uz SMS Credit kontu.

Ja Jūs jau esat SMS Credit klients aizdevumu Jūs varat noformēt vēl vienkāršāk. Jums atliek tikai norādīt vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu internetā, nosūtot īsziņu vai piezvanot.

SMS kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Lai saņemtu aizdevumu, Jums ir nepieciešams atvērts bankas konts, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un pieeja internetam.

Pirms piesakieties aizdevumam, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt. SMS kredīts nav piemērots personām bez pastāvīgiem ienākumiem tā atmaksai. Nav ieteicams aizņemties, lai segtu citas parādsaistības, jo tas var pasliktināt Jūsu materiālo stāvokli. Jāpatur prāta, ka arī ātri un vienkārši noformējami aizdevumi uzliek kredītsaistības, kas jāpilda.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777