SMS kredīts un tā sniegtās iespējas!

Apr 26, 2013 by

SMS kredītsSms kredīts ir viens no ātrā aizdevuma veidiem, tikai pieteikšanās kredītam tiek veikta nevis ar interneta, bet ar mobilā tālruņa palīdzību- nosūtot īsziņu. Sms kredīts būs piemērots risinājums īslaicīgu finansiālu grūtību risināšanai, piemēram, kādu neparedzētu tēriņu gadījumos vai brīžos, kad negribas laist garām kādu iespēju veikt kādu īpaši izdevīgu pirkumu. Turklāt, lai pieteiktos šim kredītam, nav nepieciešams internets. Tas šo aizdevumu padara vēl vairāk pieejamu.

Sms kredīts ir ne tikai ērts, bet arī mūsdienīgs pakalpojums, kuru piedāvā vairāki aizdevēji- arī smscredit.lv. Lai saņemtu šāda veida aizdevumu, nav vajadzīgs ne galvojums, ne ķīla, ne arī kādas izziņas.

Tāpat kā ātrais kredīts, kurš tiek pieteikts internetā, arī sms kredīts pie smscredit.lv pirmajā reizē ir bez maksas. Jāpiebilst, ka šis aizdevums pieejams jaunajiem klientiem- ja iepriekš jau esi ņēmis aizdevumu pie šī aizdevēja un pieteicis to internetā, tad jebkuram atkārtotam kredītam, neatkarīgi no tā, kā tas tiks pieteikts, tiks piemērotas procentu likmes, kas, starp citu, nav nemaz tik augstas.

Ja aizdevumu ņem pirmo reizi, izdevīgāk ir izvēlēties maksimālo atmaksas termiņu – 30 dienas. Tā tiks nodrošināts ilgāks laiks aizdevuma atmaksai, kas varētu būt būtiski gadījumos, kad radušies apstākļi, kad aizdevumu nav iespējams atmaksāt kā plānots. Ņemot vērā, ka pirmajam aizdevumam netiek piemērotas procentu likmes, izvēlēties maksimālo aizdevuma termiņu ir ļoti prātīgi. Turklāt, aizdevumu iespējams atmaksāt arī pirms noteiktā termiņa beigām- aizdevējs nav tiesīgs par to prasīt kādas papildus maksas vai kā citādi ierobežot klientu. Aizņemoties atkārtoti gan ir svarīgi izvēlēties piemērotāko atmaksas termiņu, jo piemērotā procentu likme atkarīga gan no aizņēmuma summas, gan noteiktā atmaksas termiņa.

Ieskaties smscredit.lv piedāvājumos, lai uzzinātu vairāk par iespējām pieteikties ātrajam kredītam mūsdienīgā veidā- ar sms palīdzību.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777