Šokolādes mirklis vīrietim

Jul 9, 2013 by

dāvanas vīriešiemKā radās pasaule? Kā cilvēks? Kā radās lietus un saule? Bet, kā radās šokolāde? Uz šo jautājumu varam sniegt drošu un pārbaudītu atbildi! Vispirms bija šokolādes dzēriens, bet pēc tam radās pati šokolāde. To cilvēce pazina jau vairāk kā pirms trim tūkstošiem gadu. Pirms eiropieši atklāja Amerikas kontinentu, tur, Meksikas līča piekrastē, dzīvoja indiāņi olmeki. Liecību par šo seno civilizāciju ir ļoti maz, bet arheoloģiskajos izrakumos atrasti seni trauki, kuros vārīts dzēriens no kakao koka pupiņām. Līdz pat 19.gs sākumam šokolādi lietoja tikai šķidrā veidā jeb dzerot. Cilvēki ilgu laiku nemācēja iegūt tīru kako sviestu. Tas izdevās tikai 1819. Gadā, kad šveicietis F. Luī Koljērs izgatavoja pirmo cieto šokolādes tāfelīti. Kopš tā laika šokolāde ir ieguvusi popularitāti visā plašajā pasaulē, un tās labvēlīgo ietekmi novērtē lielākā daļa cilvēku.

Novērtē arī Tu

DāvanuServiss.lv piedāvā labāko dāvanu Jūsu vīrietim. Steidzīgajā dzīves ritmā, viņš noteikti sapņo par mierīgu un relaksējošu atpūtu. Tad kāpēc to neuzdāvināt? Par Ls 180 iespējams iegādāties brīnišķīgu atpūtu diviem viesnīcā „Baltvilla” Vairāk lasi šeit.

Piedāvājumā iekļauta:

  • Nakšņošana viesnīcas numurā – kurš vīrietis gan nevēlētos pavadīt nakti ekskluzīvā viesnīcā.

  • ķermeņa attīrīšanas procedūra izmantojot šokolādes skurbi (20 min) – ķermenis būs pateicīgs.

  • viegli relaksējoša gaisa un ūdens masāžas vanna (30 min) – jaunas sajūtas garantētas.

  • ķermeņa ietīšanas procedūra ar šokolādi (30 min) – vai kādreiz esat izjutis ko tādu?

  • relaksējoša vispārēja ķermeņa masāža ar šokolādi (60 min) – šokolāde, šokolāde un vēlreiz šokolāde.

  • vakariņas – pēc iepriekš sastādītas ēdienkartes – šokolāde gan iekšķīgi, gan ārēji.

  • brokastis – bufete – jauks nobeigums brīnišķīgajam piedzīvojumam.

Relaksējošā šokolādes masāža soli pa solim iegremdēs pilnīga miera pasaulē un dāvās patiesu baudu. Ietīšana karstā šokolādē, kas piesātināta ar maigiem, gaisīgiem burbulīšiem, apburs ar savu zīdaino tekstūru. Burvīgais šokolādes aromāts piepildīs telpu, radot absolūtu laimes sajūtu. Mūsdienu dzīves straujais temps, stresa situācijas, nogurums, neskaitāmas raizes darbā un mājās. Šī ir ideāla iespēja atpūsties no ikdienas steigas un raizēm, atjaunot iekšējo līdzsvaru un palutināt ķermeni.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777