Spēka trenažieris – izvēlies savu interneta veikalā 220.lv!

Apr 4, 2013 by

Labu fizisko formu ne vienmēr var sasniegt dodoties uz sporta zāli, bieži vien lai sasniegtu rezultātu pietiek mājās iegādāties trenažieri. Mūsdienās trenažierus katrs var pielāgot savām vajadzībām, ja sievietes dod lielāku piekrišanu velotrenažieriem, tad vīrieši labprāt izvēlas spēka trenažierus. Daudzi atzīst, ka pievēršanās aktīvam dzīvesveidam palīdz ne tikai saglabāt labu fizisko formu un izturību, bet palīdz arī būt veselam, mundram un dzīvespriecīgam par spīti dažādām dzīves ķibelēm.

Pasaulē atzītu ražotāju spēka trenažieri plašā izvēlē ir pieejami arī interneta veikalā 220.lv. Tur atrodami Christopeit, HMS, Insport Line, IRON GYM, Kattler, ONE, Space STARM, TRX un York ražotāju trenažieri par īpaši izdevīgām cenām. Būtiski – tiem visiem tiek piemērota arī ražotāja garantija.

Trenažieris - SP 10 De LuxeŠobrīd īpaši izdevīgi ir iegādāties Christopeit daudzfunkcionālo trenažieri SP 10 De Luxe. Tas nodrošinās vingrojumus presei, kājām, kā arī kalpos labam muguras treniņam. Telpā tas aizņems maz vietas, tāpēc to droši var atļauties kā privātmāju, tā dzīvokļu saimnieki. Klienti, kas iegādājušies šo trenažieri atzinīgi vērtē to, ka šis spēka trenažieris dod iespēju treniņu laikā izmainīt arī slodzi

Atceries, ka tikai ar regulāriem treniņiem Jūs sasniegsiet labus rezultātus. Jums vēl ir daudz laika, lai vasaras sezonā visus pārsteigtu ar nevainojamu figūru. Arī ar trenažieri Christopeit-sport Profi Center (jaunākā, uzlabotā Christopeit Profi-sporta versija) ir iespējams izpildīt dažādus vingrinājumus. Šis trenažieris tiek saukts arī par fitnesa centru. Uz tā iespējams vienlaicīgi trenēties diviem cilvēkiem. Šāds trenažieris būs paredzēts, lai veiktu vairāk nekā 45 dažādus vingrinājumus.

Trenažieris - Christopeit-sport Profi Center

Lielisku muskuļu slodzes treniņu nodrošinās kompleksais trenažieris York Perform Gym. Ražotājs ir padomājis par to, lai treniņa laikā cilvēks justos pēc iespējas labāk.  Piemēram, izveidojot izturīgu rāmja konstrukciju ar mīkstu polsterējumu. Šis modelis būs lieliski piemērots treniņiem mājas apstākļos.

Taupi laiku un iegādājies trenažieri interneta veikalā 220.lv. Nelauzi galvu par to, kā nogādāt trenažieri mājās. Izvēlies attiecīgo piegādes veidu un gaidi, kad kurjers Tavu izvēlēto trenažieri nogādās uz mājām.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777