Stilīgi ledusskapji svaigai pārtikai

Jun 5, 2013 by

Stilīgi ledusskapjiIkvienai saimniecei zināms, ka visbiežāk ģimenes centrālā pulcēšanās vieta ir virtuve. Tur ne vien tiek gatavotas un baudītas maltītes, bet nereti risinās arī atvērtākās un sirsnīgākās sarunas. Īsāk sakot – virtuve ir ģimenes dzīves epicentrs. Un tieši tādēļ tai jābūt ne tikai glīti iekārtotai, bet arī maksimāli ērtai.

Mūsdienīga virtuve nav iedomājama bez atbilstošas sadzīves tehnikas. Un kā zināms, virtuves trīsstūris jeb kompozīcijas dizaina zelta likums ir plīts, izlietne un ledusskapis. Tie telpā jāizvieto ne pārāk izstieptā trīsstūra galotnēs, pretējā gadījumā pieaugs lieko metru skaits, ko būs jāmēro ēdiena gatavošanas gaitā.

Kopš 19. gadsimta beigām, kad ledusskapji sabiedrībā tika uztverti kā tehnikas brīnums, tie kļuvuši par pirmās nepieciešamības preci. Daudzviet pasaulē cilvēki pat dzīvo pēc ticējuma, ka, ievācoties jaunā mājoklī, pēc kaķa vispirms tiek iegādāts ledusskapis. Bez šaubām tas liecina par to, ka neatkarīgi no tā, kurā klimata joslā mēs dzīvojam, svaiga un kvalitatīva pārtika ir nepieciešama jebkura civilizēta cilvēka ikdienā.

Vienlaikus ar galveno funkciju – ražot aukstumu un uzglabāt pārtiku, ledusskapjiem ir arī estētiskā nozīme. Mūsdienās ledusskapji ir neatkarīgi dizaina elementi, kas zināmā mērā atspoguļo īpašnieka sociālo statusu un interjera gaumi. Izvēloties ledusskapi veikalā, vispirms izvērtējam tā gabarītus, drošību, ērtumu, dizainu un cenu. Ikviens vēlamies iegādāties stilīgu, ekonomisku, ērtu un drošu ledusskapi par pieņemamu cenu. Tādi ledusskapji ārkārtīgi plašā izvēlē atrodami Latvijā populārākajā interneta veikalā 220.lv. Pieejamajā ledusskapju klāstā ikviena saimniece atradīs sev tīkamāko „skapi” produktu svaigai uzglabāšanai – baltu, melnu, sudraba vai nerūsējošā tērauda, iebūvējamu vai neiebūvējamu, ar saldētavu vai bez tās, ar vēlamo ledusskapja augstumu un dziļumu, kā arī izvēloties kādu no 14 sev tīkamākajiem, interneta veikalā 220.lv pārstāvētajiem ledusskapju ražotāju zīmoliem.

Ikviens, kurš lūkos pēc jauna ledusskapja interneta veikalā 220.lv, pārliecināsies par to, ka minētā virtuves sadzīves tehnika atbilst mūsdienu dzīves prasībām, ir stilīga un novērtēta ar lieliskām atsauksmēm. Turklāt ledusskapjus interneta veikalā 220.lv pašlaik daiļo lieliskas, izdevīgas cenas.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777