Kur var nopirkt tintes printeri?

Jun 30, 2013 by

Tintes printeriJa meklē tintes printeri, ieskaties 1a.lv plašajā piedāvājumā. Tur atradīsi ne vien tintes printeri, bet arī lāzera, adatu, daudzfunkcionālo printeri. 1a.lv varēsi nopirkt printerim nepieciešamo papīru, tonerus un citas vajadzīgas lietas. Turklāt, ja nevari vienā reizē veikt maksājumu, izmanto 1a.lv piedāvāto izdevīgo līzingu! Atkarībā no izvēlētās kompānijas, ir pieejama naudas summa no 50LVL līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem.

Interneta veikalam 1a.lv ir vairāk nekā desmit gadu darbības pieredze. Veikala piedāvājumā ir plaša klāsta preces, sākot no biroja un sadzīves tehnikas, auto detaļām un sportam, bērniem, tūrismam nepieciešamām lietām. Printerus meklē preču sadaļā – biroja preces vai mājas lapas augšā esošajā meklētājā, ierakstot, piemēram, printera ražotāju – HP vai Canon. Printera modeļa meklēšana būs vieglāka, izmantojot filtru. Tu vari noteikt cenas diapazonu. 1a.lv printeri maksā sākot no Ls 53 līdz Ls 532. Atlasi printeri pēc ražotāja: Canon, Epson, HP. Izvēlies printeri pēc drukāšanas izšķirtspējas, papīra formāta, apdrukas krāsas un pieslēguma veida. Ja plānoti lieli izdrukas darbi, tad pievērs uzmanību printera maksimālai noslodzei mēnesī – piemēram, mēnesī var izdrukāt 50 000 lapaspuses. Ja svarīgi ir izdrukāt kvalitatīvus attēlus, tad pievērs pastiprinātāku uzmanību drukas izšķirtspējai. Apskati EPSON INKJET L110 par Ls 92. Printeris ir krāsu, tā drukas izšķirtspēja ir 5760 x 1440 dpi un noslodze mēnesī 15 000 lapaspuses. Printeris 36 mēnešu līzingā izmaksās Ls 4.24.

EPSON INKJET L110

Kad pirkumu saraksts ir sastādīts, seko norādēm. Interneta veikalā 1a.lv var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu vai noformējot līzingu. Interneta veikals nodrošina ātru piegādi – ja pasūtījuma brīdī noskatītā prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas – DPD kurjers. Izmanto izdevīgo piedāvājumu bez maksas saņemt sūtījumu ‘’DPD Paku bodē’’ visā Latvijā! Papildus jautājumiem vai konsultācijām, 1a.lv klientu serviss ir sazvanāms 67428800 vai 29555586.

Printeri interneta veikalā 1a.lv: http://www.1a.lv/biroja_tehnika/daudzfunkciju_printeri

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777