Veļas mašīnas iegāde ērtākai dzīvei

May 11, 2013 by

Veļas mašīnas iegādeVeļas mašīna ir primāra nepieciešamība, kas atvieglo ikdienas mājas soli. Pirkums ir tīri nopietns un paredzēts vairāku gadu lietošanai, tāpēc, lai izvēlētos maksimāli piemērotāko un izdevīgāko veļas mašīnu, pirms tās iegādes ir jāņem vērā vairāki būtiski faktori. Tā kā mūsdienās veļas mašīnas pieejamas plašā un daudzveidīgā klāstā, tāpēc pirms kāda konkrēta modeļa iegādes nenāks par ļaunu papētīt tā funkcijas un piedāvātās iespējas.

Galvenie veļas mašīnu raksturojošie rādītāji:

  • Veids, izmēri
  • Ietilpība
  • Elektroenerģijas patēriņš
  • Mazgāšanas efektivitāte
  • Pieejamās programmas/funkcijas
  • Ūdens izgriešanas pakāpe
  • Drošība
  • Trokšņu līmeņi

Pirms iegādāties veļas mazgājamo mašīnu noteikti jāņem vērā, kur tā atradīsies, proti, vannas istabā vai varbūt ir vēlme izvēlēties iebūvēto variantu virtuvē. Pēc konkrētās vietas tad var arī spriest par vēlamajiem mašīnas izmēriem un modeļiem. Pastāv divu veidu modeļi – veļas mašīnas ar horizontālo un vertikālo ielādi. Ja paredzēts veļas mašīnu novietot virtuvē, tad pieņemamākais variants ar frontālo ielādi, kas vizuāli šķiet pievilcīgāka un arī ir papildus virsma, kur, piem., salikt mazgāšanas līdzekļus u.tml.

Kam vēl jāpievērš būtiska uzmanība pērkot veļas mašīnu?

Svarīgas faktors ir arī tas, vai ir pieejama veļas žāvēšana. Šī funkcija atvieglo dzīvi un ietaupa laiku attiecībā uz veļas žāvēšanu un, piem., mazos dzīvokļos, kur veļu savādāk nav iespējams izžāvēt, jāpadomā jau iepriekš par šīs funkcijas esamību. Ja vietas ir vairāk, tad var jau arī pirkt veļas žāvētāju atsevišķi, te nu atkarīgs kādā summā ir vēlme iekļauties. Veļas mazgājamās mašīnas bez žāvētāja būs lētākas.

Būtībā visās mūsdienu veļas mašīnās ir pamata funkcijas, kas nodrošina kvalitatīvu veļas mazgāšanu, kurā vairāk, kurā mazāk. Tāpat arī elektroenerģijas patēriņa ziņā jaunākie modeļi parasti ir A klases (pieejamas A līdz G klases), kas nozīmē, ka nodrošina ekonomisku un saudzīgāku mazgāšanu. Ja veļu mazgā ļoti bieži, arī ietilpībai ir nozīme (parasti no 3 līdz 10 kg) un, jo lielāka ietilpība, jo retāk nāksies mazgāt veļu.

Ņemot vērā visus rādītājus un, piem., internetā palasot informāciju par dažādu ražotāju veļas mašīnām (AEG, Electrolux, Beko, Bosch, LG un citiem) noteikti radīsies skaidrāks priekšstats par vēlamo veļas mašīnu.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777