Padomi veļas mašīnas pareizai izvēlei

Jul 31, 2013 by

Veļas mašīnasPirms steidzat iegādāties jaunu veļas mašīnu, noteikti ir jāizvērtē vairāki svarīgi kritēriji labākā modeļa izvēlei, proti, kāda veida mazgāšana, cik bieži un kad tā tiek veikta. Šajā rakstā ir uzvērti 3 galvenie ieteikumi, kas noteikti atvieglos un palīdzēs izdarīt pareizās veļas mašīnas pirkumu.

Mazgā lielos apjomos, bet reti

Mūsdienu veļas mašīnām ir daudz lielāka ietilpība, nekā tā bija agrāk. Tagad bez problēmām var mazgāt veļu pat līdz 10 kg un vairāk. Izvēloties veļas mašīnu ar lielāku ietilpību, iespējams ietaupīt uz veļas mazgāšanas izmaksām, kā arī samazināt slodzi, ietaupot laiku. Mūsdienīgajām veļas mašīnām var būt ieprogrammētas arī dažādas programmas, piem., segas mazgāšanai – tas nozīmē, ka vairs nebūs jābrauc uz ķīmisko tīrītavu, tādējādi atkal ietaupot naudu.

Pats labākais, ka mazgāšanai nav obligāti jāizvēlas pilna slodze. Iespējams veikt mazgāšanu uz pusslodzi. Mūsdienu tehnoloģiju attīstība arī veļas mašīnas padarījušas daudz funkcionālākas, proti, daži modeļi var pirms mazgāšanas nosvērt mazgāšanai paredzētās veļas svaru un noteikt nepieciešamo ūdens daudzumu un mazgāšanas cikla ilgumu. Noderīgi, vai ne?

Ietaupi naudu uz veļas žāvētāja izmaksām

Ja dzīvojat nelielā dzīvoklī, kur nav iespējas izlikt žāvējamo dēli, tad vislabāk izvēlēties veļas mašīnu ar veļas žāvētāju. Protams, šādas funkcijas esamība sadārdzina veļas mašīnas cenu. Ja veļas žāvēšanā labprātāk izvēlaties variantu, kad tās dabiski izžūst, tad nav vērts pirkt veļas mašīnu ar žāvētāju un pārmaksāt.

Starp citu, veļa kalpo ilgāk, ja to žāvē dabiski, jo bieži žāvējot veļu veļas mašīnā vai žāvētāja, tā var ātrāk sabojāties. Protams, pastāv speciālas programmas uzmanīgai veļas žāvēšanai, bet, šo funkciju pielietojot reti, izdevīgāk iegādāties veļas mašīnu bez žāvētāja. Ja arī nākotnē rodas vajadzība pēc žāvētāja, to vienmēr ir iespēja iegādāties atsevišķi.

Vai tīra veļa nepieciešama steidzami?

Nekad nevari būt drošs par to, kad būs nepieciešams Tavs mīļākais darba kostīms vai atpūtas tērps. Ja steidzami nepieciešama tīra veļa, nav laika paļauties uz garām mazgāšanas programmām, tāpēc, pērkot veļas mašīnu, noteikti jāiegādājas tādu modeli, kas piedāvā nepilnas slodzes ciklu, piem., uz 15 minūtēm. Dažās veļas mašīnās arī pastāv iespēja samazināt izvēlētās programmas laiku pat uz pusi vai vēl vairāk.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777