Viasms SMS kredīts

Jul 5, 2013 by

sms kredītsSMS kredīts ir lieliska iespēja tikt pie kredīta pat tad, ja dotajā brīdī nav pieejas internetam. Īpaši bieži šāda situācijas var gadīties vasarā. Piemēram, esi vasarnīcā, kur nav izmantot datoru ar interneta pieslēgumu, draugi piedāvā doties izbraukumā, bet tev nav pietiekoši daudz naudas, kas būs nepieciešama gan ceļa izdevumiem, gan ēšanai, gan kādam muzeja apmeklējumam. Alga būs jau tuvākajās dienās. Lai nelaistu garām lielisku iespēju atpūsties tikai tāpēc, ka līdz algas dienai palikušas vien pāris dienas, ir vērts nepieciešamo naudas summu aizņemties.

Iespēju saņemt kredītu arī atrodoties vietā, kur nav pieejamas ne bankas, ne internets, piedāvā ātro kredītu kompānijas, kas izsniedz arī SMS kredītus. Šādas kompānijas ir vairākas. Pieteikties kredītam ar īsziņas starpniecību ir patiešām viegli. Vienīgās grūtības, kas var rasties, lai pieteiktos SMS kredītam, ir saistītas ar reģistrēšanos izvēlētā SMS kredīta sniedzēja mājas lapā. Piemēram, lai saņemtu SMS kredītu no viasms, tev jau iepriekš ir jābūt reģistrētam viasms klientu datu bāzē. Tikai pēc tam, kad būsi veicis reģistrēšanos, norādot personas datus un kontaktinformāciju, varēsi pieteikties SMS kredītam. Tātad, ja kaut reizi jau esi aizņēmies no viasms, tātad veicis reģistrēšanās procedūru, nepieciešamības gadījumā vari pieteikties arī SMS kredītam.

Pieteikties SMS kredītam ir viegli – tev tikai jānosūta īsziņa ar nepieciešamajiem datiem aizdevējam. Lai pieteiktos SMS kredītam pie viasms, tev jānosūta īsziņa, kurā norādīts vēlamā kredīta apmērs, vēlamais kredīta atmaksas termiņš un reģistrācijas laikā norādītā parole. SMS kredīta pieteikums tiek izskatīts tikpat ātri kā internetā aizpildītais kredīta pieteikums. Tas nozīmē, ka pie nepieciešamās kredīta summa tiksi arī brīvdienās, pat atrodoties meža vidū.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777