Vibratori

Jul 15, 2013 by

VibratoriVibratorus pasaules pazīsts jau no 19. gadsimta, taču laika gaitā tie ir mainījušies un krietni vien pilnveidojušies, taču to uzdevums ir palicis nemainīgs – sniegt patiesu, baudu ikvienam tā lietotājam.

Vibratori spēj ne tikai radīt baudu un apmierināt sievieti, bet ar tā palīdzību, iespējams, pakāpeniski atbrīvoties no tādām seksuālās dzīves problēmām, kā vaginisms, sāpes seksa laikā kā arī bailes no tuvības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem.

Ieejot intīmpreču veiklā, vai kādā no internetā pieejamajām erotisko preču mājaslapām, skatam paveras visdažādākā izmēra, funkciju, modeļu un krāsu vibratori. mūsdienās vibratoru izvēle ir tik liela, ka pirmajā mirklī iespējams apjukt, bet tieši pateicoties šai dažādībai katram ir iespēja izvēlēties tieši sev piemērotāko vibratoru.

Vibratoru izvēle ir ļoti delikāts process, un tajā ir jāpaļaujas, gan uz prātu, gan arī sajūtām, jo, lai vibratora sniegtā sajūtu gamma patiešām spētu pacelt spārnos un iegūtā bauda ļautu lidināties pa mākoņiem vēl kādu laiciņu pēc orgasma sasniegšanas, vibratoram ir pilnībā jāatbilst jūsu prasībām, ne tikai funkcionālā, bet arī estētiskā ziņā.

Vibratoram ir jābūt kā īpašam draugam, uz kuru jūs vienmēr varētu paļauties, skaidri zinot, ka tas, nekad jūs nepievils un liks jums justies kā dievietei, kad vien jūs to vēlēsieties. Lai tā notiktu, izvēloties vibratoru pievērsiet uzmanību dažām lietām, kas ļautu jums vieglāk atrast to īpašu un dotajā brīdī jums piemērotāko vibratoru:

  • Novērtējiet vai materiāls, no kura tas ir izgatavots ir pieskārieniem patīkams

  • Satverot to rokā sajūtiet vai tas ir ērti noturams un vai tā forma ir patīkama

  • Pievērsiet uzmanību arī krāsai un dizainam – tam ir jāpatīk jums arī vizuāli

  • Izmēram ir nozīme, taču svarīgi ir arī uz tā virsmas izstrādātie kairinātāji un tam kuras maksts daļas tiks kairinātas spēcīgāk un kuras vājāk

  • Ja izvēlēsieties vibratoru ar ātrumu un vibrāciju regulāciju, varēsiet dažādot radītās baudas apjomu un veidu.

Vibrators var ne tikai likt jums justies kā dievietei un kļūt par jūs draugu vientulības brīžos, bet to iespējams izmantot kā seksuālās dzīves bagātinātāju esot kopā ar partneri.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777