Vienmēr ir no kā izvēlēties.

Feb 26, 2018 by

plaukti interneta veikalāMūsdienu pasaulē vienmēr ir iespēja izvēlēties. Izvēlēties no tik daudz dažādām iespējām, ka galva var sagriezties skatoties – un kā tad īsti izvēlēties pareizo, atbilstošo, vajadzīgo? Grūti! Bet kaut kā vienmēr tiekam galā ar šīm izvēlēm. Bieži vien, jo īpaši, ja izvēle saistās ar kādas lietas iegādi, to nosaka maciņa saturs – pat ja acis un prāts izvēlas kaut ko ļoti ekskluzīvu un neparastu, maciņš vienmēr būs tas, kuram piederēs galavārds izvēles veikšanā.

Tomēr ne visam jābūt tik sarežģīti – ir lietas, kuras izvēloties varam gluži vienkārši apvienot savas vēlmes ar maciņa iespējām. Piemēram, lai nedaudz pārveidotu mājokli, vai izveidotu tajā dažus nelielus jaunus dizaina elementus, atsvaidzinot telpu, nav nemaz nepieciešams ieguldīt pārāk lielas naudas summas, kas maciņam varētu nepatikt.

Viens no interjera elementiem, ko vienmēr esam uzskatījuši par visparastāko mēbeli mājās – plaukti. Plaukti taču ir visparastākais mājas iekārtojums – vieta, kur novietot grāmatas, dažādas vajadzīgas un noderīgas lietas. Turklāt parasti lietas plauktos izkārtojam tā, pārdomāti un uzmanīgi, jo plauktus visi var redzēt – to, kas tajos atrodas un kā novietots. Un par to ciemiņi var spriest arī par mums – mājas īpašniekiem. Tāpēc par plauktiem piedomājam īpaši rūpīgi. Bet nu jau vairs ne tikai par to, kā izkārtot lietas plauktos, bet arī par to, kā izskatīsies paši plaukti.

Tas kļuvis par interesantu un saistošu interjera elementu – plaukti dažādu krāsu, materiālu, formu, izkārtojuma un novietojuma. Sāksim pa soļiem!

Materiāls – plauktiem vairs nav jābūt tikai koka. Jā, arī masīvi koka plaukti joprojām izskatās labi – arī pie sienas, izkārtoti skaistās vienādās līnijās. Tomēr tas sen vairs nav vienīgais risinājums – stikla plaukti, metāla plaukti, koka imitācija, skaidu plātes, kas sapresētas kopā un tā tālāk. Risinājumu ir daudz, un galu galā – mēs paši varam tās pilnveidot kā vien vēlamies – nokrāsot, izveidot formas un garumus. Bet ja nu pašiem darboties nav iedvesmas vai bail, ka pietrūks praktisko zināšanu – dodamies uz veikalu, vai meklējam internetā.

Nopirkt gatavus plauktus – piekaramos, pie sienas piestiprināmos, uz grīdas novietojamos – nav nemaz tik dārgi. Protams, savs ieguldījums būs nepieciešams, tomēr mājokļa atsvaidzināšanā un praktiskumā tas būs tieši laikā.

Domājot par plauktu formu – ja ne tikai no koka vien, tad arī formas krietni var variēt – īsāki, garāki, šūniņas formas, kvadrātiņi (plaukts, kuram ir augšiņa, kas arī pārvēršas par plauktu), kubi un pat apaļi plaukti, kas gan mazāk būs daudz lietu izveidošanai, bet vairāk skaistumam un dekora elementam – visu varam atrast, ja vien skaidri iztēlojamies – šādu plauktu vēlos savā mājoklī!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777