Vīriešu smaržas

May 13, 2014 by

parfumexpress.lv vīriešu smaržas akcijaGan sievietēm, gan vīriešiem labu smaržu izvēle liecina par labu gaumi. Par sevi pārliecināti cilvēki gūs panākumus ne tikai darbā un finanšu jomā, bet arī sadzīvē un mīlas lietās, tādēļ ļoti svarīgi ir sevi uzturēt formā un radīt par sevi lielisku iespaidu sabiedrībā. Labas vīriešu smaržas ir izteikts aksesuārs, taču arī nedaudz personisks, jo labas smaržas ir neuzkrītošas un jūtamas tikai no neliela attāluma. Vēl viens lielisks fakts par smaržām ir tas, ka ne vienmēr galvenais rādītājs ir cena. Lielu lomu sev piemērotu smaržu izvēlē spēlē arī gaumes izjūta un tas, kādi aromāti ir iecienīti kopumā. Vīriešu smaržas sabiedrībā ierasts saukt par odekoloniem, taču šis apzīmējums nav īsti korekts.

Slavenību veidoti aromāti.

Mūziķi, aktieri, sportisti un dažādas citas populāras personības bieži vien iekaro parfimērijas biznesu, jo šādā veidā var ne tikai vairot savu popularitāti, bet arī popularizēt modes namu vai parfimērijas zīmolu, kura paspārnē konkrētais aromāts ir izstrādāts un tiek virzīts tirgū. Antonio Banderass, Deivids Bekhems, Šons Kombss, jeb plašāk pazīstamu kā hip – hop mūzikas pārstāvis un producents P Diddy, Brūss Villiss ir tikai daži no vārdiem, kas ir piedalījušies  kāda parfimērijas produkta izstrādē vai reklamēšanā.

Zīmolu aromāti.

Ir daudz populāru zīmolu, kas parfimērijas preču izstrādē ir iemantojuši uzticību jau daudzu gadu desmitu garumā. Piemēram,  Hugo Boss ir vācu kompānija, kas savu biznesu uzsāka 1924. gadā Vācijā kā apģērbu ražotājs,  vai, piemēram, modes nams Calvin Klein. Calvin Klein  tika izveidots septiņdesmito gadu beigās un sākotnēji, tā pat kā Hugo Boss, nodarbojās ar apģērbu modelēšanu un šūšanu.  Ļoti daudzi pašlaik pārliecinošo parfimērijas tirgu pārstāvji ir sākuši savu biznesu tieši apģērbu ražošanā, vēlāk to papildinot ar dažādiem citiem piedāvājumiem. Liela daļa pasaulē populārāko brendu, ražo ne tikai vīriešu smaržas, bet arī sieviešu parfimērijas un kosmētikas līdzekļus.

Parfimērijas izstrādājumus, tajā skaitā arī vīriešu smaržas, ir izdevīgi iegādāties interneta veikalos, jo bieži vien cenas ir zemākas un piedāvājums daudz plašāks, kā parastajos veikalos, uzzini vairāk!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777