Vīriešu velosipēdi

May 1, 2013 by

Vīrieši velosipēdus labprāt izmanto maksimāli – gan ikdienā, braucot uz un no darba, ja vien ieņemamais amats un darba pienākumi to atļauj, nesteidzīgos sestdienas izbraukumos kopā ar ģimeni un arī fiziski grūtos un sportiski izaicinošos, tālos un sarežģītos izbraukumos kopā ar draugiem, kam līdzīgas intereses. Protams, ideālā gadījumā katram no šiem velosipēdu izmantošanas veidiem varētu iegādāties savu, vispiemērotāko velosipēdu, tomēr to var atļauties reti kurš. Galvenokārt tāpēc, ka labs velosipēds nav ļoti vēls, bet arī tāpēc, ka katram velosipēdam ir nepieciešamas rūpes un kopšana, kā arī droša vieta uzglabāšanai.

Visuniversālākie ir MTB velosipēdi, jo ar tiem ir vienlīdz ērti braukt gan pa pilsētu, gan pa dažādiem citiem ceļiem. Labs un ne visai dārgs ir velosipēds  ARKUS CITY TREND 301 M. Šo pilsētas velosipēdu atkarībā no braucēja auguma var iegādāties ar 19 vai 21 collu lielu rāmi, tas ir aprīkots ar 26 collu lielām riepām un V veida bremzēm. Velosipēdam ir 18 ātrumi, kurus var pārslēgt ar Shimano STEF 40 pārslēdzēju rokturiem. Velosipēda rāmis ir izgatavots no tērauda, savukārt dakša no metāla.

ARKUS CITY TREND 301

Savukārt tie vīrieši, kas nopietni aizrāvušies ar riteņbraukšanu sportiskos nolūkos un labprāt pavada brīvo laiku izbraucienos pa mežiem, novērtēs velosipēdu Author Compact. Šo kalnu velosipēdu, kas labo noderēs arī tūrisma braucieniem, var iegādāties ar 18 vai 20 collu lielu rāmi. Tam ir 28 collu lielas riepas, Tektro 855AL bremzes, 21 ātrums, kuru pārslēgšanai jāizmanto Shimano TX51 (34.9) priekšējais un SHIMANO TX35 aizmugurējais ātruma pārslēdzējs. Rāmis ir izgatavots no Alloy 6061 700c materiāla. Šis ir ļoti kvalitatīvs velosipēds, kas pārdzīvos visdažādākos izbraucienus.

Vīriešu velosipēds Author Compact

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777