Ātrie aizņēmumi internetā pie Vivus.lv

Mar 18, 2013 by

Vivus.lv ir viens no 4 Finance grupas ātro aizņēmumu izsniedzējiem. 4 Finance ir starptautisks uz uzņēmums, kas nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu Latvijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Krievijā, Lielbritānijā, Kanādā un Spānijā. Vivus.lv no citiem ātro aizņēmu piedāvātājiem atšķiras ar to, ka piedāvā aizņēmumus līdz pat 1000 latiem ar aizņēmuma termiņu līdz pat 24 mēnešiem. Ņemot vērā, ka Vivus.lv ir daļa no 4 Finance, vari būt drošs, ka šī ir uzticama kompānija, no kuras aizņemties.

Aizņemies ātri un ērti – īsteno savas vēlmes jau tagad!

Vivus.lv piedāvātie aizņēmumi var būt noderīgi gadījumos, ja steidzami ir nepieciešama neliela naudas summa, piemēram, automašīnas remontam, kā arī gadījumos, kad nepieciešama lielāka summa, piemēram, nelielam dzīvokļa remontam, bet banka ir atteikusies izsniegt aizņēmumu. Lai gan, ņemot aizņēmumu pie Vivus.lv, tiks pārbaudīta tava kredītvēsture, neviens nepārbaudīs, vai tavi ienākumi ir legāli. Tātad visiem neoficiāli nodarbinātajiem ātrie aizņēmumi ir vislabākais risinājums.

Vivus aizņēmums

Kā saņemt Vivus.lv aizņēmumu?

Lai saņemtu aizņēmumu no Vivus, ir jāreģistrējas Vivus mājas lapā, kur jānorāda personas kods, kas nepieciešams, lai pārbaudītu kredītvēsturi, kā arī kontaktinformācija. Pēc reģistrēšanās ir jāizvēlas vēlamā kredīta apjoms un termiņš. Lai apstiprinātu profilu, uz Vivus kontu jāpārskaita viens santīms. Tas nepieciešams, lai Vivus varētu pārliecināties, ka reģistrējoties norādītā informācija ir pareiza. Vivus strādā katru dienu no 7:00 līdz 24:00, tāpēc pieteikums tiks izskatīts ātri. Pēc apstiprinājuma saņemšanas viss, kas jādara, jāgaida, kad nauda ienāks kontā. Ja izmanto kādu no lielākajām bankām, aizņēmumu, visticamāk, saņemsi 15 minūšu laikā. Ātro aizņēmumu pie Vivus.lv varēsi saņemt arī brīvdienās, arī atrodoties ārpus pilsētas. Lai saņemtu aizdevumu, tev pat nebūs jāiziet no mājas.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777