Vivus mini kredīts līdz 1000 Ls

Apr 26, 2013 by

Mini kredītsMūsdienās arvien populārāki kļūst mini kredīti – maza apmēra aizdevumi. Tie izdevīgi gadījumos, kad nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Jāpiebilst, ka vivus.lv piedāvā aizņemties arī lielākas naudas summas – līdz pat 1000 latiem.  Šāda veida kredītu iespējams saņemt ātri un ērti, turklāt bez jebkādu papildus formalitāšu kārtošanas.

Lai saņemtu mini kredītu pie vivus.lv, personai jābūt vismaz 20 gadu vecai. Izvērtējot kredīta pieteikumu, tiek ņemti vērā vēl daži faktori- piemēram, kredītvēsture un ienākumu līmenis.

Pirms kredīta ņemšanas būtiski ir atcerēties, ka jebkurš kredīts- vienalga, cik liels tas arī būtu – nozīmē atbildību. Tas ir ērti piesakāms un ātri saņemams, tomēr tas uzliek saistības – aizdevums jāatmaksā noteiktajā laikā un pilnā apmērā. Šeit jāpiebilst, ka vajadzības gadījumā atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt- tas gan ir maksas pakalpojums, tomēr ļaus atgūt finansiālo stabilitāti, lai turpinātu kredīta atmaksu.

Ja līguma pagarināšana netiek veikta, aizdevējs var vērsties pie parādu piedzinējiem, un tas jau nozīmē iesaistītu trešo pusi, kuras pakalpojumu izmaksas arī jāsedz parādniekam. Turklāt tas nozīmē arī sabojātu kredītvēsturi, kas var radīt problēmas vēloties aizņemties nākotnē.

Pieteikšanās mini kredītam notiek ar interneta palīdzību- vispirms nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Kad tas izdarīts, iespējams aizpildīt pieteikumu, lai saņemtu nepieciešamo naudas summu. Pieteikuma izskatīšana tiek veikta dažu mīnušu laikā. Arī nauda pozitīvas atbildes gadījumā ātri  tiks ieskaitīta norādītajā bankas kontā.

Ieskaties vivus.lv piedāvājumā – aizņemies līdz pat 1000 latiem ar atmaksas termiņu līdz diviem gadiem un piepildi savus sapņus jau tagad!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777