VPS hostings.

May 10, 2014 by

Garmtech.lv hostingsVPS hostingu Latvijā nodrošina Garm Technologies – uzņēmums, kas dažādus ar IT jomu saistītus pakalpojumus tirgū piedāvā jau no 2001.gada un šo gadu gaitā ir spējis piesaistīt vairāk kā 5 tūkstošus klientu. VPS hostings tiek piedāvāts ar inovatīvu komponenti – Garm Technologies ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas uz VPS serveriem ir uzstādījis SSD datu nesējus. Parasti tiek izmantots izdalītais fiziskais serveris, taču tā iegāde un uzturēšana ir diezgan dārgs prieks, turklāt visas tā īpašības nemaz netiek izmantotas pilnvērtīgi, tādēļ tika radīts virtuālais privātais serveris, kas atbilst visiem mājas lapu uzturēšanas kritērijiem un tiek piedāvāts par pieņemamu cenu. Ir pieejami dažādi komplekti, kas ir izveidoti balstoties uz mājas lapu veidiem un to satura. Garm Technologies labprāt izstrādās arī individuālus komplektus. Jums atliek vien sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem.

Iespējas.

VPS nozīmē pilnvērtīgu piekļuvi root tiesībām. Tā pat ir iespējams konfigurēt jebkuras sistēmas un pielikumu parametrus, kas ir īpaši svarīgi tiem klientiem, kuru lapas standarts atšķiras no ierastajiem. VPS arī nodrošina iespēju uzstādīt savas sistēmu bibliotēkas versiju vai mainīt esošās. Tā pat tiek nodrošināta iespēja dzēst un mainīt jebkurus sistēmu failus, turklāt ir iespēja uzstādīt arī jebkuru programmnodrošinājumu. VPS ir sava IP adrese, maršrutēšanas noteikumi, porti un filtri. Ikvienam šī pakalpojuma izmantotājam tiek nodrošināts personīgais pasts, ftp serveris un daudz citu patīkamu pārsteigumu, kas noteikti liks padomāt par VPS izmantošanu.

Drošība.

Lai arī mūsdienās par serveru drošību tiek gādāts nemitīgi, vienmēr var rast dažādus veidus, kā piedāvājumu padarīt vēl drošāku. VPS sniedz daudz augstāku drošības līmeni kā parastais hostings. Parastajā hostingā nav pilnvērtīgas aizsardzības no resursu uzbrukumiem, taču VPS nodrošina augstas kvalitātes informācijas aizsardzību. Disku apakšsistēma, tīkls, procesors un viss cits, kas saistīts ar VPS ir pilnībā virtualizēts, tādējādi tiek nodrošināta pilnīga VPS izolācija vienam no otra. Attīstoties mājas lapu uzturēšanas tendencēm, IT pakalpojumu sniedzējiem ir jāspēj nodrošināt jaunākais un atbilstošākais risinājums jebkurai interneta vietnei.

Hostings, vps, serveru noma u.c piedāvājumi Garmtech.lv – http://www.garmtech.lv/lv/hosting/

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777