Kā sagatavoties Ziemassvētkiem jeb Ziemassvētku dāvanu iegāde

Nov 17, 2013 by

ziemassvētku dāvanas dalder.lvTuvojoties gada nogalei izdevumi ir vienkārši neizbēgami, jo visiem tuvajiem un mīļajiem nepieciešams sarūpēt kaudzi ar Ziemassvētku dāvanām. Lai arī katru gadu apņematies laicīgi sākt veidot sarakstu ar potenciālajām dāvanām, reālajā dzīvē ir tā, ka viss tiek darīts pēdējā mirklī un Ziemassvētku dāvanas tiek meklētas pirmssvētku drudzī. Šādos neapdomātos iepirkumu skrējienos vienmēr sanāk pārtērēt daudz vairāk nekā gribētos, tāpēc sagatavojoties Ziemassvētkiem jau iepriekš var atrast gan labas dāvanas, gan iekļautie budžetā. 

Padomi kā veiksmīgai Ziemassvētku dāvanu iegādei: Nosaki savu Ziemassvētku dāvanām paredzēto budžetu

Viena no vissvarīgākajām lietām ir Ziemassvētku budžeta sagatavošana, ko var darīt jau katru mēnesi atliekot nedaudz naudas decembra pirkumiem. Jau iepriekš jāpadomā par iespējamajām dāvanām un to cik tās varētu maksāt, lai beigās nepārtērētos. Sastādīt budžetu iespējams nav tik jautri, tomēr tas ļauj attīstīties kreatīvajai domāšanai un bieži vien pārdomātas dāvanas ir daudz nozīmīgākas par dārgajām.

Iegādājies vienu vai divas papildus Ziemassvētku dāvanas

Lai arī lieku dāvanu iegāde nozīmē arī papildus tēriņus, vienmēr jutīsieties daudz patīkamāk, ja varēsiet pasniegt atbildes dāvanu tad, kad paši būsiet saņēmuši negaidītu dāvanu no kāda. Šajā gadījumā ļoti noderīgas ir dāvanu kartes, piem., preses abonementi, kurus noteikti izmanto teju ikviens vai kaut kas cits tikpat universāls. Atliek tikai pārlecināties, ka dāvanu karti var izmantot jebkurš, jo nekad jau nezināsi no kā vari saņemt negaidītu dāvanu.

Pasniedz Ziemassvētku dāvanu kādam, kam tā var būt noderīga

Ziemassvētki nav tikai laiks, lai iepriecinātu savu ģimeni un draugus, bet tas ir arī laiks, lai ziedotu un iepriecinātus svešus cilvēkus vai bērnus, kam šajā dzīvē klajas grūtāk nekā Tev. Katrs bērns ir pelnījis saņemt dāvanu, kas padarītu viņa svētkus priecīgākus un liktu pasmaidīt. Ziemassvētku laikā vienmēr noris dažādi labdarības pasākumi, tāpēc nepaej tiem garām – kā noziedota nauda, tā arī sagatavotas Ziemassvētku dāvanas var nest prieku ne tikai tās saņēmējam, bet arī Tev pašam par nesavtīgo rīcību.

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777