5 kreatīvi veidi, kā samaksāt par dzīvokļa īri brīdī, kad šķiet, ka naudas nav

May 27, 2019 by

patēriņa kredīts privātpersonāmViens no nepatīkamākajiem mirkļiem pieaugušo dzīvē ir tad, kad nav pietiekami daudz naudas, lai segtu īres maksu.

Ja atrodies situācijā, kad mazliet pietrūkst, aktuāls jautājums ir – kā iegūt trūkstošo naudas summu? Viens no variantiem, protams, ir kredīts. Piemēram, patēriņa kredīts privātpersonām pieejams samērā ātri. Taču šis risinājums noderīgs tikai tad, ja ir pārliecība, ka to vēlāk būs iespēja atmaksāt. Taču aizņemšanās nav vienīgā opcija. Turpinājumā daži veidi, kā ātri tikt pie nepieciešamajiem līdzekļiem.

Pārdod sev nevajadzīgās dāvanu kartes

Laiks pārskatīt savas atvilktnes – iespējams, tajās atrodas dāvanu kartes, kuras esi saņēmis, bet negrasies izmantot. Mūsdienās internetā var pārdot jebko – dāvanu kartes nav izņēmums.

Pārdod grāmatas, ko vairs nelasi

Līdzīgi vari rīkoties arī ar grāmatām. Tavā grāmatplauktā noteikti stāv grāmatas, ko noteikti vairs nelasīsi. Pārvērt to naudā, pārdodot to kādam, kas būs priecīgs to iegūt savā īpašumā.

Izmanto papildu peļņas iespējas

Padomā par visiem cilvēkiem Tavā paziņu lokā, kam varētu būt nepieciešama palīdzība. Varbūt kādam noderētu palīdzība, lai pārvāktos uz jaunu dzīvesvietu. Iespējams, kāds priecāsies par atbalstu piemājas teritorijas uzkopšanā.

Saskaiti sīknaudu

Šķiet, ikvienam ir burka vai krājkasīte ar sīknaudu. Šis ir īstais laiks to likt lietā. Ja plāno doties uz banku, lai monētas samainītu pret banknotēm, pārliecinies, ka par šo darījumu netiks piemērota pārāk augsta komisijas maksa.

Pārdod savu apģērbu

Vēl viens labs veids, kā ātri tikt pie nepieciešamās naudas summas, ir pārdot apģērbu, ko vairs nevalkā. Mūsdienās apģērbu ērti pārdot internetā – atliek tikai nofotografēt un pievienot aprakstu. Protams, apģērbam jābūt labas kvalitātes un tīram. Pārskatot skapi, plauktus, bēniņus un pagrabu, iespējams, atradīsi vēl arī citas lietas, kas pašam vairs nav vajadzīgas, bet kādam citam varētu noderēt.

Ir dažādi veidi, kā salīdzinoši īsā laikā iegūt papildu līdzekļus – atliek tikai atrast to variantu, kas šķiet piemērotākais.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777