6 soļi līdz auto nomai

Jan 27, 2014 by

Visbiežāk auto noma mums ir nepieciešama dažādu svinību vai darījuma braucienu vajadzībām. Neatkarīgi vai mums ir nepieciešams auto kāzām, kristībām vai transfērs, lai aizbrauktu pretī mūsu biznesa partnerim uz RIX lidostu, mums ir jāveic tie paši soļi, lai atrastu vajadzīgo pakalpojumu – auto nomu.

1. Auto nomas kompāniju atrašana

Viss protams sākas ar tirgus izpēti un labākais rīks, tam protams būs Google.  Mums pietieks, ja ievadīsim auto noma Google.lv meklēšanas lodziņā, lai saņemtu sarakstu ar mājaslapām, kurās tiek piedāvāts auto nomas pakalpojums. Ko tālāk?

meklēt auto nomu

2. Atlasiet 10 auto nomas kompānijas

Atlasiet desmit vai pēc jūsu vēlmēm mazāk vai vairāk auto nomas kompānijas, par kurām būsiet gatavi ievākt nedaudz vairāk ziņas un apskatīt piedāvāto automašīnu klāstu.

3. Apskatiet piedāvāto auto klāstu

Visdrīzāk jau pašā auto nomas kompānijas mājāslapā būs pieejami visi auto, kas tiek piedāvāti nomai, bet ja to tur nav, nekautrējieties aizrakstīt epastu vai uzzvanīt operatoram, lai noskaidrotu vai viņiem ir jūsu vēlamās klases automašīnās un cik tās maksātu uz jūsu vēlamo termiņu.

automašīnas nomai

4. Sameklējiet atsauksmes

Neatkarīgi vai jums ir nepieciešama īstermiņa vai ilgtermiņa auto noma , būtu vēlams iepazīsties ar to, ko par nomas autokompāniju saka citi pakalpojuma saņēmēji. Protams ņemiet vērā, ka ne visi komentāri un atsauksmes internetā var būt patiesas, jo reizēm tā ir negodīga konkurenta rīcība.

5. Iepazīstieties ar uzņēmuma vēsturi

Ja vēlaties būt droši par savu darījumu, tad ir svarīgi cik ilgi auto nomas kompānija darbojas tirgū, jo ja vienai auto nomas kompānijai būs 3 sliktas atsauksmes par 20 gadiem, bet citai 2 sliktas atsauksmes par vienu gadu, tad protams tas arī ir svarīgi. Visbiežāk lielās auto nomas kompānijas arī sastādīs jums draudzīgu līgumu un nemēģinās nopelnīt apslēptos maksājumus vai viltīgi iekasēt soda naudu – piem., par ātruma pārsniegšanu uz ceļa.

6.  Salīdziniet cenas un iepazīstieties ar līgumu

Visbeidzot salīdziniet cenas un izvērtētjot auto nomas reputāciju, izvēlieties labāko piedāvājumu. Bet pirms slēgt līgumu un paņemt nomas auto, neaizmirstiet iepazīties ar auto nomas līgumu.

Gadījumā, ja vēlaties izmantot ilgtermiņa auto nomu un runa ir par naudas summu, kas mērāma tūkstošos, neatsakieties no jurista pakalpojumiem, ja jums tāds ir pieejams.

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777