Atmiņas kartes interneta veikalos.

Sep 5, 2015 by

sandisk atmiņas karte

 

 

 

Dažādu datu pārnešana no vienas ierīces uz otru, ja nav pieejams pastāvīgs interneta pieslēgums vai arī viena no ierīcēm neatbalsta šādu opciju, nav nekas neparasts. Noteikti, ka vienu no pirmajiem datu nesējiem – disketi, atceras daudzi, kuriem tajā laikā bija darīšana ar datoriem un kompjuterizētu datu apstrādi. Ja disketes ietilpība bija vien daži kilobaiti un retos gadījumos arī pāris megabaiti, tad nu ir iespējams iegādāties datu nesējus un arī dažādas atmiņas kartes, kas kopumā var sasniegt pat 1 TB lielu ietilpību. Atmiņas kartēm gan šāda ietilpība nav novērota, bet arī pieejami 128 GB noteikti nav tas lielums par kuru būtu jāsūkstas.
220.lv piedāvājums.


Interneta veikals 220.lv saviem gan esošajiem, gan topošajiem klientiem, piedāvā iespēju iegādāties atmiņas kartes ērtākai datu uzglabāšanai un apstrādei. Pieejamas ir visu populārāko ražotāju – Adata, Samsung, Kingston, Sandisk, Sony un daudzu citu atmiņas kartes, kas ir dažādas ne tikai ar savu ietilpību un izmēru, bet arī cenām. Ar izmēru dažādību vēlējāmies teikt, ka iegādāties ir iespējams gan SD kartes, gan microSD kartes un to adapterus, ja nu ierīce ir spējīga nolasīt tikai SD karšu izmēru. Cenas, protams, atkarīgas no kartes ietilpības, bet to cena ir sākot no nepilniem 4 eiro līdz pat 169 eiro.

Kas ir SD karte?
SD kartes, jeb atmiņas kartes parasti izmanto gala ierīces atmiņas palielināšanai. Tajā informācija tiek saglabāta digitālā veidā un to ir viegli pārnest no vienas ierīces uz otru. Kā jau augstāk tika minēts, lielākā daļa elektronisko preču, kurās var ievietot atmiņas kartes, atbalsta tieši SD formātu – fotoaparāti, viedtālruņi, datori, utt. Saīsinājums SD nozīmē Secure Digital un ir 3 veidu SD atmiņas kartes:
– SD kartes ir lielākas izmērā un ietilpīgākas;
– miniSD kartes izmanto vecāka modeļa mobilajos telefonos un jaunākajās ciparkamerās;
microSD kartes izmanto viedtālruņos, planšetdatoros, pārnēsājamos multivides atskaņotājos un tamlīdzīgās ierīcēs.

Kā radās šādas kartes?
Katrai lietai ir sava vēsture un, protams, ka tāda ir arī atmiņas kartēm. 1991. gadā parādījās atmiņas kartes, kādas nu vairāk nekur neizmanto jau labu laika sprīdi. Šīm atmiņas kartēm ir bijuši dažādi formāti un veselus 10 gadus par notikušas sava veida cīņas par to, kurš no formātiem dominēs tirgū, un uzvarētāja laurus plūca SD kartes. Jau 5 gadus, lielākā daļa elektropreču, kuras atbalsta atmiņas karšu ievietošanu, izvēlas tikai un vienīgi SD formātu. Nenoliegsiet, ka tas ir ērti un parocīgi, jo, ja nepieciešams apmainīties ar datiem dažādās ierīcēs, nav jālauza galva par to, vai tas vispār būs iespējams.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777