Ar ko atšķiras ātrais kredīts no citiem aizdevuma veidiem?

Sep 15, 2013 by

ātrais aizdevums vivusPašlaik viens no populārākajiem aizdevuma veidiem Latvijā ir ātrais kredīts. Pēdējo gadu laikā iespēju saņemt ātro kredītu ir izmantojuši tūkstošiem cilvēku un tas ir izpelnījies arī īpašu mediju uzmanību. Piedāvājam jums iepazīties ar informāciju par to, kas tad īsti ir ātrais kredīts un kā tas atšķiras no citiem aizdevuma veidiem.

Ātro kredītu raksturos šādas īpašības:

  • Ļoti vienkārša un ērta noformēšana;
  • Salīdzinoši neliels pieejamais aizdevuma apmērs;
  • Īss kredīta atmaksas termiņš.

Kā jau par to liecina aizdevuma nosaukums, ātrais kredīts ir ļoti ātri noformējams. Parasti to ir iespējams noformēt tikai dažu minūšu līdz pāris stundu laikā. Aizdevuma saņemšanai nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Daži aizdevēji prasa nosūtīt elektronisku apliecinājumu par ikmēneša ienākumiem, lai varētu rūpīgi izvērtēt klienta maksātspēju. Parasti visas nepieciešamās darbības aizdevuma saņemšanai ir iespējams veikt ar interneta un mobilā tālruņa palīdzību.

Ātrais kredīts ir salīdzinoši neliels aizdevums. Pie Vivus ir iespējams saņemt līdz 1000 latiem lielu aizdevumu, bet daudzas kompānijas vienā aizņemšanās reizē neizsniedz vairāk par dažiem simtiem latu. Pieejamais aizdevuma apmērs ir atkarīgs ne tikai no attiecīgā aizdevēja, bet arī citiem rādītājiem, piemēram, no iepriekšējās sadarbības ar kredītdevēju un citiem

Ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts. Tā maksimālais atmaksas termiņš pie dažādiem aizdevējiem atšķiras un var būt no viena mēneša līdz diviem gadiem. Piesakoties kredītam, ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt, cik ilgā laikā spēsiet to atmaksāt. Ja nevarat naudu atdot viena mēneša laikā, izvēlieties aizdevēju, kas piedāvā garāku kredīta atmaksas termiņu.

Vivus atgādina, ka neskatoties uz to, ka ātrais aizdevums ir vienkāršāk noformējams nekā aizdevumi, ko izsniedz bankas, tas nav piemērots jebkurai situācijai. Ja jums nepieciešams aizdevums studijām vai citu lielāku mērķu sasniegšanai, labāk izvēlēties kredītus, kas paredzēti attiecīgajam mērķim. Tā kā ātrie kredīti uzliek tikpat nopietnas saistības, kā citi aizdevumi, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt, kā arī aizdevuma nepieciešamību.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777