BIGBAK kredītu apvienošana

May 21, 2015 by

Laikā, kad, šķiet, it visos medijos tiek skandēts par nepieciešamību ierobežot ātro kredītu izsniegšanu, arī es par šo problēmu nereti aizdomājos un atceros par situāciju, kas pirms kāda laika bija piemeklējusi mani.

Lai saņemtu ātro kredītu, tev nav nepieciešams ne galvotājs, ne pastāvīgi ienākumi. Viss, kas vajadzīgs, ir konts bankā un telefons. Jebkurā diennakts laikā, aizsūtot pieteikumu, tu ātri vien prasīto naudu saņemsi bankas kontā, taču atdot būs nepieciešams jau krietni lielāku summu. Protams, šī opcija var būt noderīga brīžos, kad steidzami vajadzīga neliela naudas summa, taču lielākoties šī iespēja tiek izmantota vieglprātīgi, un sekas nereti ir bēdīgas.

Tā gadījās arī man. Tas bija neveiksmīgs posms manā dzīvē. Biju nesen izšķīries ar draudzeni un atlaists no darba, kad mani uzmeklēja seni skolasbiedri – tādi paši bezdarbnieki kā es, kas dienas vadīja nebeidzamās izklaidēs un dīkdienībā. Tobrīd man šī kompānija likās gana jautra un interesanta, šķita, ka šie cilvēki ir mani draugi, un, atklāti sakot, biju priecīgs par katru iespēju izrauties no ierastā ikdienas ritma.

Tā kā nevienu no mums nesaistīja itin nekādi pienākumi vai darba attiecības, bija vienalga, vai ir darbdiena, vai brīvdiena, un kuru diennakts stundu rāda pulkstenis. Tā nu kāda darbdienas naktī mums pēkšņi pietrūka naudas, lai turpinātu izklaides. Mājās neviens vēl netaisījās, un kāds no jauniegūtajiem paziņām ierosināja, ka vajadzētu paņemt sms kredītu. Tobrīd nedomāju par to, ka man nav darba un līdz ar to arī ienākumu – šķita, ka viss tāpat kaut kā nokārtosies – atradīšu darbu vai palīdzēs draugi. Jau pavisam drīz saņēmu vajadzīgo summu, un varējām vakaru turpināt.

kredīti

Līdzīga situācija atkārtojās vairākas reizes. Ātro kredītu kompāniju ir gana daudz, un pāris mēnešu laikā jau biju saņēmis četrus nelielus aizdevumus. Ik pa brīdim par tiem atcerējos, tomēr pārlieku galvu nelauzīju – biju drošs, ka jau drīz mainīšu dzīvesveidu un tad aizdoto summu atdošu.

Tikmēr laiks strauji ritēja uz priekšu, un manu kredītu procenti krājās. Pamazām draugi pazuda kur nu kurais – droši vien saprata, ka no manis turpmāk nekāda labuma nebūs. Sameklēju darbu un centos aizdotās summas pamazām atdot, tomēr parādsaistības bija pārlieku lielas – nekādi nespēju tās nomaksāt, regulāri saņēmu zvanus no parādu piedzinējiem, un uz brīdi jau šķita, ka situācijai nav risinājuma.

Man palīdzēja kāds no jaunajiem kolēģiem – viņu savulaik bija piemeklējusi līdzīga problēma. Viņš ieteica kredītus apvienot, tādā veidā nomaksājot visu summu un pēc tam maksājot samērīgu ikmēneša maksājumu tikai vienai iestādei. Viņš bija saņēmis šādu pakalpojumu no BIGBANK un teica, ka tas ātri vien palīdzējis sakārtot viņa dzīvi.

Noskaidroju, ka BIGBANK kredītu patiešām iespējams saņemt arī tad, ja lielo parādsaistību dēļ esi nonācis maksājumu grūtībās. Norādot visu aizņēmumu summu un apliecinot, ka tu saņem regulārus ienākumus, iespējams saņemt aizdevumu, kas apvieno visus nelielos kredītus vienā patēriņa kredītā. Tiek sastādīts maksājumu grafiks, kas apliecina, ka piedāvājums patiešām ir izdevīgs. Mēnesī maksājamā summa ir neliela, salīdzinājumā ar to, ko ik mēnesi atdevu, cenšoties dzēst ātros aizdevumus.

Ar BIGBANK nokārtoju aizdevumu uz trīs gadiem. Regulāri veicu maksājumus, un esmu izkļuvis no finansiālajām grūtībām. Tāpēc vēlos visus brīdināt, ka aizņēmums ir nozīmīgs solis, ko nepieciešams rūpīgi apdomāt, pārliecinoties, ka aizņemto summu būs iespējams atmaksāt.

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777