BIGBANK pakalpojumi privātpersonām Latvijā

May 15, 2015 by

kredītiLatvijas kredītdevēju tirgū savus pakalpojumus sniedz arī specializētā kredītu banka BIGBANK. Tas ir starptautisks Igaunijā dibināts uzņēmums, kas apkalpo klientus Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Spānijā, Zviedrijā un arī Vācijā, Austrijā un Nīderlandē. Latvijas iedzīvotājiem BIGBANK sniedz vairākus pakalpojumus. Tā kā banka specializējas tieši kredītu jomā, tā nekonkurē ar komercbanku sniegtajiem pamatpakalpojumiem. Tālāk uzzināsiet, kādi BIGBANK kredīti pieejami privātpersonām.

Naudas aizdevumi

Visplašāk izmantotais BIGBANK pakalpojums ir naudas aizdevumi gan bez ķīlas, gan ar nekustamā īpašuma ķīlu. Patēriņa aizdevumu, kam par nodrošinājumu ir klienta ikmēneša ienākumi, var saņemt uz laiku līdz pieciem gadiem, un aizdevuma summa ir līdz desmit tūkstošiem eiro. Šī kredīta ņēmējam ir iespēja sākt kredīta atmaksu tikai no trešā mēneša. Aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu iespējams noformēt uz laiku līdz piecpadsmit gadiem un saņemt naudas summu līdz simtu trīsdesmit tūkstošiem eiro. Šo kredīta veidu var izmantot, ja plānojat veikt liela apjoma remontu, uzsākt uzņēmējdarbību, iegādāties nekustamo īpašumu, vai kādām citām apjomīgām vajadzībām. Kredīta summas lielums ir sešdesmit līdz septiņdesmit procenti no ieķīlājamā nekustamā īpašuma vērtības.

Kredītu apvienošana

BIGBANK arī piedāvā refinansēt klienta jau esošās kredītsaistības, tādā veidā ļaujot ietaupīt diezgan lielas naudas summas ģimenes budžetā. Nebūs vairs jādomā par vairākiem kredītu atmaksas datumiem un summām, vajadzēs veikt tikai vienu ikmēneša maksājumu BIGBANK. Kredītu apvienošanu var veikt gan pret regulāro ienākumu nodrošinājumu, gan pret nekustamā īpašuma ķīlu, ja refinansējamā summa ir liela. Jāatzīmē, ka visiem aizdevuma ņēmējiem ir iespēja izmantot kredītbrīvdienas trīs mēnešu garumā, tādā veidā atslogojot ģimenes budžetu, ja gadījušās kādas neparedzētas situācijas. Laicīgi vēršoties pie bankas darbiniekiem, klientam vienmēr tiks piedāvāts kāds izdevīgs risinājums negaidītai situācijai.

Auto kredīts

BIGBANK sniedz finasiālu atbalstu arī tiem iedzīvotājiem, kuri vēlas iegādāties automašīnu. Klients var iegādāties jebkura izlaiduma gada un markas automašīnu, KASKO apdrošināšana nav obligāta. Automašīnas vērtība var būt līdz pat piecpadsmit tūkstošiem eiro. Aizdevuma summu var atmaksāt sešu gadu laikā. Atšķirībā no citām kredītiestādēm, kas izsniedz aizdevumus auto iegādei un sniedz auto līzinga pakalpojumus, BIGBANK iegādāto automašīnu līguma izpildeslaikā napatur savā īpašumā. Automašīna uzreiz tiek reģistrēta kā klienta īpašums. Šeit gan jāpiebilst, ka kredīta summai, kas lielāka par sešiem ar pusi tūkstošiem eiro, banka var lūgt piesaistīt aizdevuma galvotāju.

Aizdevumu atmaksa

Ja klientam radusies tāda iespēja, viņš jebkurā laikā var arī ātrāk atmaksāt aizdevuma summu. To var darīt, veicot visas summas atmaksu uzreiz, vai arī palielināt ikmēneša maksājumu, tādā veidā samazinot atmaksas termiņu. Domājams, ka jebkurš noteikti vēlētos ātrāk atbrīvoties no kredītsaistībām, ja ir tāda iespēja. Vajadzības gadījumā bankas darbinieki noteikti sniegs izsmeļošu konsultāciju par labāko rīcību katra klienta individuālajā situācijā. Gadījumā, ja kredītņēmējam ilgtermiņā samazinājušies ikmēneša ienākumi, var vērsties bankā ar lūgumu pagarināt kredīta atmaksas termiņu, tādā veidā samazinot ikmēneša maksājuma summu. Īstermiņa grūtību risināšanai iesaka izmantot trīs mēnešu kredītbrīvdienas. Jebkurā problēmgadījumā pirmais solis ir sazināšanās ar bankas darbiniekiem, lai laikus risinātu situāciju, pirms vēl iestājusies maksātnespēja vai izveidojies kredītatmaksas parāds. Jebkura aizdevuma noformēšana rūpīgi jāpārdomā, jāizvērtē ģimenes budžets, tā stabilitāte ilgtermiņā. Ja est droši par savu finasiālo pamatu, bez bažām variet pieteikties jebkuram no BIGBANK piedāvātajiem pakalpojumiem, ko banka sniedz privātpersonām visā Latvijā.

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777