Efektīva klientu piesaistīšana internetā – ar Google reklāmu

Dec 30, 2015 by

Efektīva klientu piesaistīšana internetā Pārdošanas apjomi un uzņēmuma ienākumi vistiešākajā veidā ir atkarīgi no piesaistītajiem klientiem. Jo vairāk ieinteresētu un piesaistītu klientu, jo lielāka peļņa. Tieši tāpēc ikvienam uzņēmējam ir jau laikus jādomā, kā viņš piesaistīs un noturēs stabilu apmeklētāju plūsmu un saglabās viņu interesi par produktu vai pakalpojumu. To var paveikt dažādos veidos. Kāds ir efektīvāks, kāds mazāk efektīvs, un tāpēc mārketings ir nozare, kas apvieno gan detalizētas tehniskas un praktiskas zināšanas, gan radošu situācijas interpretāciju un risinājumu. Google reklāma šobrīd ir viens no šiem efektīvajiem risinājumiem, kā nodrošināt klientu plūsmas piesaistīšanu savai interneta vietnei.

Profesionāls reklāmas ziņojums

Potenciālo klientu uzmanību vispirms piesaista trāpīgs un uzrunājošs reklāmas teksts un arī reklāmas atrašanās redzamā vietā. Tad, kad ir piesaistīta interneta lietotāja uzmanība un panākts, ka tiek izdarīts klikšķis uz reklāma saites, reklāmdevējs jau ir ieguvējs, jo klikšķis agrāk vai vēlāk nesīs kādu atdevi. Tomēr ir ļoti svarīgi parūpēties par to, lai ne tikai reklāmas teksts būtu klientam saistoš, bet arī katrs nākamais solis, ko viņš izdara mājas lapā, būtu ērts, bez tehniskām problēmām un pavadīts ar aktuālu, noderīgu un paskaidrojošu informāciju. Tikai tad potenciālais pircējs, ko jums izdevies piesaistīt mājas lapai, gribēs tajā uzkavēties un veikt rezultatīvas darbības.

Mērķauditorijas segmentēšana

Mērķauditorijas segmentēšanaGoogle reklāma par savu galveno veiksmes atslēgu noteikti var saukt spēju pielāgot reklāmu specifiskai mērķauditorijai un veikt tās atlasi pēc dažādiem kritērijiem. Tas nozīme, ka mājas lapas potenciālie apmeklētāji tiek meklēti to interneta lietotāju vidū, kas maksimāli atbilst visiem reklāmdevēja un reklāmas veidotāja izvēlētajiem kritērijiem. Vispirms jāmin iespēja veikt ģeogrāfisku segmentēšanu. Ja klienta bizness ir lokāls un ierobežots telpā, tad ir būtiski atzīmēt, kādā reģionā mītošus cilvēkus vēlaties piesaistīt. Ja reklāmdevējam ir ēdiena piegādes serviss, kas darbojas konkrētas pilsētas robežās, būtu muļķīgi reklāmu publicēt interneta lietotājam, kas atrodas simtiem vai pat tūkstošiem kilometru attālā pilsētā. Pēc ģeogrāfiskā pricipa var atlasīt valstis, pilsētas, reģionus un arī valodas lietošanas areālus. Bet tā ir tikai daļa no segmentēšanas iespējām. Var izvēlēties dažādus sociālus kritērijus, kas ļaus nogādāt Google reklāmu tieši tur, kur vēlaties. Ja vēlies sīkāk uzzināt un arī izmantot iespēju piesaistīt klientus ar Google rekāmu, tad ieskaties mājas lapā http://imarketings.lv/ .

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777