Galda spēles ballītei

Aug 2, 2019 by

galda spēlesGalda spēles ir lielisks veids, kā pavadīt aizraujošus vakarus ģimenes, draugu un paziņu lokā. Spēles izvēle ir atkarīga no kompānijas un interesēm. Iepriecini viesus un ģimeni ar lielisku izklaidi!

“Bingo!”

 Šo spēli būs viegli izprast gan pieaugušajiem, gan bērniem. Dalībniekiem no maisiņa ir jāvelk žetoni. Tiem, kuriem uz laukuma ir izlozētais skaitlis, tas ir jāatzīmē un jāaizsedz ar žetoniem. Pirmais, kurš aizsedz visus savus skaitļus uz laukuma, ir uzvarētājs.

Šīs galda spēles komplektā ietilpst: bungas, bumbiņas ar numuriem 1-75, 18 spēļu kartes, marķieri, noteikumi. Spēle ir pieejama angļu valodā. Tā būs piemērota gan šaurā draugu lokā, gan lielākās ballītēs. Iepriecini savus draugus un ģimeni. Piešķir balvas uzvarētājiem un labākajiem dalībniekiem!

“Katanas ieceļotāji”

Šī ir viena no populārākajām spēlēm. Tā patiks visa vecuma cilvēkiem, kā arī tiem, kuri neaizraujas ar šo aktivitāti. Galda spēles pamatā ir stāsts par Katanas salu, kas ir radīta kā paradīze. To ir atklājuši spēles dalībnieki: kolonizatori. Galvenais dalībnieku  uzdevums ir izveidot spēcīgu civilizāciju. Mērķis ir kļūt par dominējošo spēku un saukt sevi par “Katanas salas valdniekiem”.

Spēles gaitā būs jāveido jaunas apmetnes, jābūvē ceļi un pilsētas. Dalībniekiem savstarpēji ir jātirgojas vienam ar otru, lai iegūtu nepieciešamos materiālus. Spēlētājs, kurš pirmais savāc 10 punktus, kļūst par Katanas valdnieku!

“5 sekundes”

Jautram un atjautīgam vakaram izvēlies šo aktivitāti! Tā būs atraktīva izklaide draugu, ģimenes un kolēģu vidū.

Pretinieki viens otram uzdod jautājumus, uz tiem ir jāatbild 5 sekunžu laikā. Jautājumi ir par visdažādākajām tēmām un nozarēm. Ikviens varēs atklāt savas spēcīgās puses un lieliski pavadīt laiku. Šajā spēlē garlaicīgi nebūs nevienam!

Spēlētāji atbild uz jautājumiem, virza spēles figūras pa spēles laukumu. Uzvar dalībinieks, kurš pirmais nokļūst finišā.

Galda spēles komplektā ietilpst: 752 jautājumi, 376 uzdevumu kartiņas, 1 karšu kaste, 1 spirāltālrunis, 7  pārsūtīšanas kartiņas, 7 jautājuma zīmju kartiņas.

Labākās galda spēles ballītei pērc šajā mājas lapā!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777