Ieteikumi ādās kopšanai ziemā

Jan 29, 2016 by

eteikumi ādās kopšanai ziemā

Rudens beigas un ziema noteikti ir laiks, kas rada vislielāko spriedzi uz ādu, it īpaši sejas ādu. Vējš aukstums, sniegs un lietos apvienojumā ar lielo temperatūru maiņu, kad ieejam iekštelpās noteikti nav labākā kombinācija ādas veselībai. Šoreiz mūsu tēma ir ādas kopšana ziemā un dažādi padomi, kā iegūt veselīgu sejas ādu bez pārlieku lielām pūlēm.

Sajūtas, ko āda piedzīvo lielās temperatūru izmaiņās, noteikti rada spriedzi uz to (tas notiek, piemēram, ieejot telpās, kuru temperatūra ir +20 grādu no āra, kur temperatūra ir -20 grādu). Tā rezultātā āda bieži vien kļūst sausa, apsārtusi, sūrstoša. Par labu nenāk arī nokrišņi un vējš – tie kairina sejas ādu vēl vairāk! Tieši šo iemeslu dēļ ziemas laikā nepieciešama papildu ādas kopšana un to nedrīkst pamest novārtā! Papildu rūpes par sejas ādu šajā laikā nepieciešamas gan sievietēm, gan vīriešiem.

Daži vērtīgi padomi un triki, kā būtu jāveic ādas kopšana ziemā

  • Ja tev ir taukaina āda, visticamāk ziemas laikā tev vajadzētu pāriet uz ādas kopšanas līdzekļiem, kas paredzēti normālai ādai. Tas jādara tāpēc, ka aukstā laikā samazinās ādas izdalīto eļļu daudzums un vairumam cilvēku nosacīti mainās arī ādas tips. Varbūt esi jau ievērojis, ka ziemas laikā tev kā taukainas ādas īpašniekam patiesībā ir daudz mazāk ādas problēmu?
  • Ļoti vērtīgas aukstajā laikā ir arī sejas maskas, kuras šajā periodā droši var izmantot biežāk un veikt procedūru reizi divās, trijās dienās.
  • Uzmanīgiem jābūt arī ar dažādu mitrinošo krēmu lietošanu. Ziemas ādas kopšana jāpielāgo āra apstākļiem, tādēļ jāatceras, ka mitrinošo krēmu ieteicams uzklāt tad, ja vismaz stundu nav paredzēts iet ārpus telpām, Ja uz ādas tiek uzklāts mitrinošais krēms un tas pirms iziešanas salā nepaspēj uzsūkties, pastāv risks, ka liekais mitrums uz ādas salā var ādai pat kaitēt. Tajā pat laikā noteikti nedrīkst atteikties no mitrinošu krēmu lietošanas vispār. Gluži vienkārši jāsaglabā piesardzība.
  • Spalgajā salā noteikti nedrīkst aizmirst par barojoša krēma lietošanu, jo tas ādu gan baro, gan aizsargā no dažāda veida nelabvēlīgiem laika apstākļiem (sala, sniega ietekmes). Tomēr arī lietojot šo krēmu vērts atcerēties, ka tas jāuzklāj vismaz stundu pirms došanās ārā. Veicot ziemas ādas kopšanu šo noteikumu vērts atcerēties izmantojot jebkāda veida ādas kopšanas līdzekļus.

Avots: http://aptiekas.apotheka.lv/viriesi-un-adas-kopsana-mode-vai-akuta-vajadziba/

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777