Izdevīgākie KASKO apdrošināšana piedāvājumi – Manapolise.lv

Feb 17, 2016 by

kasko apdrosinasanas piedavajumiAuto sniedz milzīgu brīvību. Kad gribu – braucu, kad gribu – varu arī nebraukt. Tomēr, tie, kam ir savs personīgais auto, izvēlas braukt – diezgan loģiski. Daudz patīkamāk nekā ar sabiedrisko transportu – vismaz, ja jābrauc lielāki attālumi, pats vari izvēlēties laiku kad, cikos un kur – auto sniedz ļoti daudz privilēģiju. Un ļoti viegli pieradina pie šādām ērtībām un brīvības. Bet ko tad, ja auto kas atgadās? Nepieciešams remonts (lielāks vai mazāks) un uz, teiksim, nedēļu, divām paliekam bez sava transportlīdzekļa? Iztikt, protams, var, tomēr nekā patīkama nav. Visas ierastās ikdienas darbības jāveic nedaudz savādāk, jāpārkārto plāni, darbības un tā tālāk (visā, kas sasitās ar došanos no punkta A uz punktu B). Turklāt – ne vienmēr ir papildus līdzekļi, kas ļauj auto saremontēt zibenīgi ātri.

Te nu palīgā var lieliski nākt apdrošināšana. Ja OCTA ir obligātā apdrošināšana un tai ir nedaudz savādāki noteikumi, tad KASKO apdrošināšana ir paredzēta tieši auto īpašniekiem un arī pašiem auto. KASKO ir brīvprātīga apdrošināšana, ko izvēlamies, ja vēlamies, lai auto būtu pasargāts, būtu garantija, ka apdrošinātājs segs zaudējumus, kas radušies dažādu apstākļu ietekmē. Šie apstākļi, lielākoties pret ko apdrošina KASKO, ir ceļu satiksmes negadījumi, dabas stihijas, vandalisms un nelikumīgas darbības, ko veic trešā persona (zādzība, laupīšana), stiklu plīsumi, dzīvnieku nodarītie bojājumi un tā tālāk. KASKO sedz zaudējumus arī tad, ja ceļu satiksmes negadījumā ir vainojums pats apdrošināšanas ņēmējs.

KASKO polise izmaksā nedaudz dārgāk, kā ierastā OCTA, tomēr tad auto ir pasargāts gandrīz no visa. Savukārt, iegādājoties KASKO apdrošināšanas polisi internetā, varam pat tikt pie gana izdevīga un praktiska piedāvājuma, kas būs pa prātam gana auto, gan tā īpašniekam.

Manapolise.lv ir mājaslapa, kurā iespējams iegādāties dažādas apdrošināšanas polises, tostarp KASKO. Rīcības soļi pavisam vienkārši – jāieraksta vajadzīgajos lodziņos automašīnas numurs, reģistrācijas apliecības numurs, automašīnas vērtība (pašreizējā tirgus vērtība), jaunākā auto lietotāja vecums un jaunākā vadītāja stāžs. Kalkulators automātiski, ņemot vērā visus norādītos faktorus, aprēķinās KASKO polises cenas, piedāvājot dažādu apdrošinātāju KASKO piedāvājumus. Atliks vien izvēlēties un pasūtīt.

Šādi iegādājoties KASKO, iespējas iegādāt gan laiku, gan līdzekļus, iegūstot pasargātu un apdrošinātu auto!

Izvēlies izdevīgāko KASKO polisi šeit – https://www.manapolise.lv/kasko

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777