Kā saprast, vai Tev produkts ir patiešām nepieciešams?

Feb 5, 2019 by

kredītlīnija internetāStāvu pie plaukta, šķiet, jau 20 minūtes un cenšos saprast, vai vērts pirkt preci, ko esmu noskatījusi. Lēmumu pieņemt nav viegli. Kā lai zina, vai pēc laika nenožēlošu to, ka esmu iztērējusi naudu par šo lietu? Lūk, daži vērtīgi padomi, kas palīdzēs arī Tev saprast, vai preci ir vērts iegādāties.

  • Vai Tu to vari atļauties bez problēmām? Ja atbilde ir “nē”, cerība nav pilnībā zudusi. Ir citi veidi, kā iegūt preci savā īpašumā, ja Tev tā patiešām ir nepieciešama. Piemēram, iedomāsimies, ka vajadzīga jauna veļasmašīna. Bez tās taču ir grūti iztikt, vai ne? Ja dotajā brīdī Tev tās iegādei naudas mazliet pietrūkst, noderēt var kredītlīnija internetā, ko pēc tam vari pakāpeniski atmaksāt sev ērtos maksājumos. Atceries, ka pret aizņemšanos jāizturas atbildīgi, un jāizvērtē savas iespējas atmaksāt!
  • Vai Tu plāno šo preci izmantot nekavējoties? Ja nē, iespējams, ir vērts pagaidīt līdz brīdim, kad tai patiešām būs atbilstošs pielietojums.
  • Vai Tavā īpašumā ir prece, ka kalpo līdzīgam nolūkam? Piemēram, ja Tev ir rokas blenderis, vai tiešām ir vērts iegādāties arī galda blenderi? Šādā gadījumā pirkums rūpīgi jāpārdomā.
  • Vai esi aplūkojis citus veikalus, piedāvājumu internetā, izmantojis atlaides un kuponus? Mūsdienās ir tik daudz veidu, kā pārbaudīt, kur var atrast zemākās cenas un izdevīgākos piedāvājumus, un nav iemesla šīs iespējas neizmantot. Velti laiku, lai pirms pirkuma veikšanas veiktu izpēti, un atrast izdevīgāko piedāvājumu, kurš palīdzēs izvairīties no liekiem izdevumiem. Pievērs uzmanību tam, vai ir vietas, kur šobrīd pieejamas atlaides, īpaši izdevīgi nosacījumi klientiem, vai tiek piedāvāti kuponi un pieejami citi veidi, kas ļauj ietaupīt. Nebaidies tos izmantot.
  • Vai naudu būtu ieteicams tērēt kādam citam, steidzamākam mērķim? Dažādu preču iegāde nav nekas slikts, ja vien šo pirkumu dēļ nav jāupurē kas tās, ko Tev šobrīd ļoti vajag.

Dažkārt preci ir vērts iegādāties

Tici vai nē, bet dzīvē ir situācijas, kad nav vērts šaubīties par to, vai pirkt konkrēto preci. Tā vienkārši ir jāiegādājas. Šeit nav runa par vainas sajūtu, ka esi iztērējusi naudu, šeit svarīgākais ir tas, ka Tu esi pieņēmusi pārdomātu lēmumu, izvērtējot, kā tērēt ienākumus, kurus esi nopelnījusi, smagi strādājot.

Atceries, ka mūsdienās ir svarīgi ne tikai prast naudu taupīt, kas savā ziņā ir vienkāršākais uzdevums, jo būtībā saistās ar izdevumu samazināšanu. Taču nozīmīgi ir arī prast naudu gudri tērēt, un tas, manuprāt, ir pat svarīgāk. Mums apkārt ir tik daudz iespēju, kur novirzīt savus līdzekļus. Ja reiz esi nolēmusi tērēt naudu, dari to gudrā veidā!

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777