KĀDUS PAKALPOJUMUS PIEDĀVĀ RIEPU SERVISS?

Dec 1, 2020 by

Līdzīgi kā cilvēki nepātvietojas bez apautām kājām, būs sarežģīti iedomāties mašīnu, kas brauktu bez riepām. Riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, visādā ziņā būs viens no svarīgākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda tipa riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai.Auto riepas būs iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms auto riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Mašīnu riepu serviss piedāvā arī auto riepu uzglabāšanas pakalpojumus. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa servisus, saistītus ar riepu stāvokļa pārbaudi. Piem., automašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tālab arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

RIEPU APKOPE UN UZGLABĀŠANAS SERVISS.
Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Saprotams, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Viens no labākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas katrā ziņā ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas mašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnu riepu servisa darbiniekiem.

RIEPU GLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.
Riepu serviss, kas nodrošina saistošus risinājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas mašīnas riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un lietot mašīnas riepu noliktavas servisu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā nodrošina diagnostiku, apkopes servisu un daudz citus saistītus pakalpojumus un konsultācijas, lai pieredze uz ceļa ir droša un lieliska. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības gadījumā, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777