Ķibeles ar lietotu auto

Jul 27, 2015 by

Lietota auto iegāde vienmēr ir riskanta – tu nekad nevari būt pilnīgi drošs, ka iepriekšējais automašīnas īpašnieks ir bijis pietiekami godprātīgs un spēkrats, ko iegūsi savā īpašumā, patiešām tev uzticami kalpos. Lai gan ir gana daudz gadījumu, kad abas darījumā iesaistītās puses paliek apmierinātas, nenoliedzami dzirdēts arī daudz stāstu, kuru galvenajam varonim nācies iegādāties „kaķi maisā” – automašīna šķitusi labā vizuālajā un tehniskajā kārtībā, bet auto patiesais stāvoklis nācis gaismā tikai pēc kāda laika.

Līdzīgi ne pārāk sen gadījās arī man. Automašīna man bija ilgi lolots sapnis, tāpēc šim pirkumam rūpīgi gatavojos un krāju naudu. Tā kā jaunu auto atļauties nevarēju, jau no sākuma zināju, ka būs jāizvēlas lietots auto – galu galā tā ir vispārpieņemta prakse, un tieši lietotu auto tirdzniecība veido lielāko tirgus daļu.

Īstās mašīnas meklējumiem veltīju ne mazums laika, un, kad bija krustu šķērsu apskatīti visi pieejamie sludinājumi, visbeidzot atradu variantu, kas šķita teju ideāls. Nelielais auto bija glīts, gana ekonomisks un ietilpīgs, turklāt par pārsteidzoši zemu cenu, kas gan – taisnības labad jāpiebilst – tāpat nebija nekāda mazā. Saimnieks skaidroja, ka pats dodoties uz ārvalstīm, tāpēc auto steidzami jāpārdod. Tā kā tas jāpaveic pēc iespējas ātrāk, mašīna esot teju vai dāvinājums.

Protams, pārdevējam uz vārda nenoticēju, taču izmēģinājuma brauciena laikā mašīna darbojās nevainojami – motors strādāja kā nākas, elektroaprīkojums neniķojās un arī citādi mašīna šķita lieliskā darba kārtībā. Arī līdzpaņemtais konsultants – brālis – īsti nevarēja atrast, ko nopelt. Šķita, ka vienkārši esmu nonākusi īstajā laikā un īstajā vietā – ir taču cilvēki, kam veicas.

Taču pēc tam, kad jauniegādāto auto biju izmantojusi pāris nedēļas, sapratu, ka brīnumi tomēr nenotiek, un ar manu izdevīgo pirkumu kaut kas noteikti nav kārtībā. Auto tērēja pārlieku daudz degvielas, pastāvīgi noslāpa šķietami bez iemesla un rādīja citus niķus un stiķus, tādējādi brīdinot, ka tuvākajā nākotnē gaidāmas vēl lielākas problēmas.

Nolēmu izmantot autoservisa pakalpojumus un aizvedu auto uz diagnostiku, kur atklājās brīnumu lietas – automašīna savulaik cietusi vismaz vienā ceļu satiksmes negadījumā, auto remonts un pārbūve veikta nekvalitatīvi, bet atjaunošana – neatbilstoši. Servisa darbinieki diagnosticēja virkni problēmu, kuras bija nepieciešams risināt.

Autoservisa pakalpojumi

Lai veiktu auto remontu, kas iekļautos manā budžetā, man bija jāatrod tādi autoservisa pakalpojumi, kas būtu reizē kvalitatīvi un ekonomiski. Labi saprotot, ka tas nav viegls uzdevums, ķēros klāt meklējumiem, aptaujājot draugus un paziņas un salīdzinot cenas, ko viņi par konkrētu pakalpojumu maksāja savā autoservisā.

Izpētē secināju, ka visdemokrātiskākās cenas, šķiet, piedāvā Oranz Garaz serviss, tāpēc ar savu nelaimīgo automašīnu devos turp. Automašīnu atstāju servisā un devos mājup gaidīt meistaru spriedumu.

Jau nākamajā dienā man piedāvāja detalizētu izklāstu par visām mašīnas likstām un to labošanas izmaksām. Pēc ilgām pārdomām nolēmu, ka līdzekļus auto remontā ieguldīšu – biju izvēlējusies servisu, kur to varēju atļauties. Tomēr noteikti esmu guvusi mācību – pirms auto iegādes to noteikti ieteicams pārbaudīt, ņemot vērā profesionālu meistaru padomus.

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777