5 biežāk pieļautās kļūdas mājaslapu izstrādē

Feb 11, 2014 by

Mājaslapu kļūdu TOP5Mājaslapa ir rīks, kas reprezentē jūsu uzņēmumu vai jūs pašus un tāpēc mājaslapai ir jābūt diezgan strukturētai un sakārtotai, lai neradītu apmeklētājiem sliktu iespaidu par jums un jūsu sniegtajiem pakalpojumiem/produktiem. Arī 2014.gadā gadās redzēt mājaslapas, kurās tiek mēģināts pārdot kādu mūsdienīgu pakalpojumu vai produktu, bet pati mājaslapa izskatās pēc “dinozaura” – 2000.gadā būvētas mājaslapas – gif animācijām, daudzām krāsām un fona attēliem zem teksta. Ja mēs vēlamies izveidot skaistu un funkcionālu mājaslapu, tad kas būtu tās lietas no kā vajadzētu izvairīties?

  • Kas visvairāk kaitina cilvēkus ir POPUP reklāma. Ja jūs vēlaties pievērt apmeklētāju uzmanību kādai akcijai, tad labāk ievietojiet mājaslapā banneru vai paziņojumu kādā redzamā vietā, bet centieties neizmantot popup logus.    popup reklama
  • Nu jau arī par vēsturi ir kļuvis Flash, jo šobrīd visas flash priekšrocības spēj aizstāt html5 vai jquery. Flash nav ieteicams ne tik ļoti apmeklētāju dēļ kā tāpēc, ka Google principā flash animāciju nelasa. Un ja jums ir svarīgas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos un jūs kaut ko zināt par SEO – tad sapratīsiet, ka nav vērts tērēt laiku uz flash animācijām vai elementiem (piem., kustīgu menu joslu).
  • Nekopējiet savā mājaslapā saturu no citām mājaslapām un neaprobežojieties ar vienu,diviem teikumiem! Tā vietā radiet kvalitatīvu un unikālu mājaslapas saturu, ko novērtēs gan mājaslapas apmeklētāji, kuri varēs detalizēti un saprotami iepazīties ar jūsu piedāvājumu, gan Google, kura jums piešķirs atkal papildus bonusus attiecībā uz SEO.
  • Padomājiet par navigāciju! Ja jūsu mājaslapa satur vairākas lapas un sadaļas, tad jums būtu jānodrošina, lai lietotājs vienmēr varētu atgriezties uz kategoriju, kurai ir piesaistīta lapa vai arī varētu atgriezties ērti uz sākumlapu. Ko mēs no tā iegūstam? Labs un praktisks menu tāpat kā kvalitatīvs saturs dos jums papildus bonusus priekš SEO,  kā arī mājaslapas apmeklētāji varēs ietaupīt laiku meklējot jūsu mājaslapā vajadzīgo informāciju.
  • Nedrošs un lēns hostings bieži kļūst par klupšanas akmeni daudziem mājaslapu īpašniekiem. Pirms hostinga izvēles vienmēr noskaidrojiet vairāk par hostinga pakalpojumu sniedzēju un labākajā gadījumā palūdziet demo kontu, kurā varat veikt testus, lai saprastu cik ātrs, stabils un drošs ir hostings. Ja jums ir nepieciešams palīgs hostinga izvēlē, izvēlieties Hostingu reitings

Protams šīs nav vienīgās lietas no kurām būtu jāuzmanās, tāpat būtu jāpārdomā : burtu un fonta izvēle, krāsas tekstam un fonam, attēlu izmēri utt…Ja jūs līdz šim neesat veidojuši mājaslapu vai neesat pārliecināti vai jūsu mājaslapa darbojas korekti – droši izvēlieties IT konsultantu, kurš jums palīdzētu veikt mājaslapas auditu un tikt skaidrībā ar jautājumiem par ko ikdienā negribas domāt, bet kuri ir svarīgi klientu piesaistē.

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777